Jauno žmogaus memuarai


Jauno žmogaus memuarai. Ričardas Gabelis. Laiškų romanų kuriuose yra vienas veikėjas visi laiškai apie meilę, ištikimybę. Probleminiai klausimai. Mirtis Meilė Gyvenimas. Veikėjai. Fizikos mokytojas Gasetas Virginiją. Svarbiausi įvykiai. Apie mokytojus ir mokytinius, apie ekologines nišas ir buvimą savimi. Apie meilę ir mirtį – su liūdnais palinkėjimais Apie klasikinę nepykantą ir Jakovą Zundelovičių. Labiausiai patikusi ištrauka. Apie lėmimus ir. Svarbiausios mintys. Tasai kažkas galėjo. Kuo nepatiko knyga. Tai kad joje per daug laiškų galėtų būti vienas didelis laiškas. Ką reikšmingo sau radau knygoje. Daug ką pasako.

14 laiškų romanų kuriuose yra vienas veikėjas visi laiškai apie meilę, ištikimybę.

Apie mokytojus ir mokytinius, apie ekologines nišas ir buvimą savimi. Apie saugumo jausmą ir didžiąją bendriją, apie televizinius žanduočius, abejingumą ir vidinę emigraciją. Apie sūnų ir sielą, apie .Uošvio istorijas ir lavonus ne lavonus, o svarbiausia – apie pirmąjį mano galą.

Apie lėmimus ir stebuklo prasmę, apie žmones be šaknų ir rutulio stūmikes. Vaikystėje neturėjau tikrų žaislų, todėl žaisdavau savo fantazijomis. Ir su tuo dievdirbišku akmeniu aš žaidžiau, jis buvo dar viena mano fantazija.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 39 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (258 žodžiai)
  • Antanas
  • Jauno žmogaus memuarai
    10 - 2 balsai (-ų)
Jauno žmogaus memuarai. (2014 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/jauno-zmogaus-memuarai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 13:08
×