Jaunystės kultas – visi privalo būti gražūs, veržlūs ir energingi Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?


Lietuvių esė.

Jaunystės kultas – visi privalo būti gražūs, veržlūs ir energingi Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?


Tai labai aktuali šių dienų tema, dėl to aš ją ir pasirinkau. Apie jaunystės kultą ir senų žmonių padėtį mūsų visuomenėje šiandien daug kalbama ir rašoma. Galima teigti, kad jaunystės garbinimo ir senatvės menkinimo problema mūsų visuomenėje tikrai egzistuoja.

Žodis „kultas“ reiškia garbinimą, populiarinimą be saiko, nuolatinį dėmesį kam nors. Ar iš tiesų egzistuoja jaunystės kultas? Taip – atsakau vienareikšmiškai. Tai įrodo daugybė laikraščių ir žurnalų, kurių didesnioji tematikos dalis yra skirta būtent jauno žmogaus grožio, kūno puoselėjimui. Žurnalai „Kosmopolitan“, „Edita“, „Ji“ – tai iš esmės vienos temos – jauno žmogaus fizinio grožio - žurnalai. TV taip pat didžiąją dalį eterio skiria laidoms, skirtoms jaunam žmogui. Reklamos rinkoje vyrauja irgi tik jauno, stipraus, veržlaus, energingo žmogaus įvaizdis. Juk iki šiol nėra, pavyzdžiui, nė vienos knygos reklamos, o šampūnų, kremų, treniruoklių ir panašios reklamos yra tūkstančiai. O senam žmogui skirta reklama arba informacija – tai tik vaistų ir papildų reklamą, kuri, manau, žeidžia sveiką, dirbantį ir aktyvų senesnio amžiaus žmogų. Taigi tai rodo, kad jaunystės kultas iš tikrųjų egzistuoja.

  • Lietuvių kalba Esė
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Erdvilė
  • 3 puslapiai (1085 žodžiai)
  • Lietuvių esė
  • Microsoft Word 20 KB
  • Jaunystės kultas – visi privalo būti gražūs, veržlūs ir energingi Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?
    10 - 5 balsai (-ų)
Jaunystės kultas – visi privalo būti gražūs, veržlūs ir energingi Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?. (2016 m. Vasario 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/jaunystes-kultas-visi-privalo-buti-grazus-verzlus-ir-energingi-ka-jus-manote-apie-diskriminacija-del-amziaus-ir-visuomene-neigiancia-senatve.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 22:05