Jaunystės kultas


Jaunystes aprasymas. Būti kitokiam rašinys. Grozio kultas rasinys. Kuno kultas rasinys. Jaunystės kultas kas tai. Rašinys būti kitokiam. Jaunystės kultas?. Jaunystes kultas-.

Jaunystės kultas ir mano požiūris į tai.

Lygiai tą patį principą galime pritaikyti ir daiktams; kiniškos prekės baigia užgrobti visą rinką,nors dauguma jų tikrai neilgaamžės. Tačiau argi šiais laikais ilgaamžiškumas turi bent kokią vertę? Kam reikalingas 10 metų puikiai veikiantis televizorius, jei jo dizainas jau po dvejų metų bus beviltiškai pasenęs? Tai gi, ne tik žmonių,bet ir daiktų pasaulyje pasirodo karaliauja jaunystė.

Pabaigai dar norėčiau pridurti, kad vis dėl manau labai dažnai klaidingai manoma, kad vyresnio amžiaus žmonių indėlis į visuomenės gerovę nėra svarbus.Tikrai būtina įvertinti šios visuomenės grupės kuriamą pridėtinę vertę ir sudaryti vyresnio amžiaus žmonėms sąlygas įprasminti save įvairiose veiklose nenurašant jų ankščiau laiko. Mano manymu,kultūra, kuri negerbia senėjimo su visomis jo apraiškomis, nenutuokia, iš kur yra kilusi, negali nutuokti ir kur eina.

Tačiau yra kompanijų, kurios renkasi tik jaunus žmones. Tai dažniausiai teisines, audito paslaugas teikiančios firmos. Jos renkasi žalius specialistus ir juos užsiaugina. Kartais lengviau išmokyti nuo nulio, nei laužyti jau esamus įpročius.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (830 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vaiva
  • Jaunystės kultas
    10 - 1 balsai (-ų)
Jaunystės kultas. (2012 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunystes-kultas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 10 d. 06:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo