JAV banko aplinkos analizė


Finansinės aplinkos analizė. Swedbank isorines aplinkos analize. Banku aplinkos analize. Seb banko aplinkos tyrimas. Amerikos bankai analize. Jav referatai.

Įvadas. Amerikos bankinio sektoriaus ypatybės. „citibank“ vieta ir reikšmė sektoriuje. “citibank” rodiklių analizė. Kredito rizika. Konkurentinės aplinkos analizė. Konkurentai. Tiekėjai. Pirkėjai. Pasaulinės finansų krizės įtaka “citibank”. Pagrindinės problemos ir ateities scenarijai. Galimi strateginiai sprendimai. Išvados.

Po ilgai trukusios finansinės krizės jav bankų sistemoje, 2009 m. citibank , trečio pagal dydį jav banko, metiniame pranešime pagaliau randama džiugių žinių. Pranešama, kad pagaliau įmonė išsigelbėjo iš sunkaus laikotarpio. Taip pat pranešama, kad citibank jau stovi ant tvirto pagrindo ir yra pasiruošęs įgyvendinti pagrindinį savo tikslą – pasiekti nuolatinį pelningumą. Nors citi pradėjo 2009 m. Kaip bankas, gavęs išskirtinę finansinę valstybės paramą, metams baigiantis jau buvo vienas iš stipriausių bankų pasaulyje pagal likvidumo ir kapitalo pozicijas. Svarbus išgyvenimo rodiklis buvo rizikos sumažinimas, bei teisingų strategijų pasirinkimas bei kryptingas jų vykdymas. Esminiai citibank strategijos elementai yra kliento dėmesys, pasaulinė stiprybė ir nuolatinis naujovių ieškojimas citi tikisi išsaugoti savo pozici iki 1980 m. Komerciniai bankai buvo geografiškai apriboti mcfadden 1927 m. Įstatymo, draudžiančio komercinių bankų veiklą visose valstijose, papildomai juos reguliavo valstijų įstatymai, kuriais ribojamas bankų filialų steigimas visoje jav teritorijoje, o daugelyje valstijų bankų filialų steigimas buvo išvis uždraustas.

Be to, valstijos ir federalinė vyriausybė nenorėjo leisti steigtis naujiems komerciniams bankams, bijodama pernelyg didelės konkurencijos, kuri lemtų bankų žlugimą ir finansinį nestabilumą. Iki 1980 m. Buvo. 434 komercinių bankų jungtinėse amerikos valstijose, beveik nepakitęs bankų skaičius buvo ir prieš 50 metų. Tipiški bankai buvo maži, sutelkti vienoje vietoje, ir vidutiniškai veikė tik 2,68 filialai.

Nuo 1980 m. Šie geografiniai apribojimai buvo panaikinti beveik visiškai dėl dramatiškų jav bankų sistemos struktūros pasekmių. Nuo 1994 m riegle-neal įstatymas leidžia bankams veikti visoje valstijų teritorijoje, jav įstatymai įstatymai palaipsniui sumažino ir galiausiai visai panaikino filialų steigimosi apribojimus. Kadangi šie suvaržymai buvo panaikinti, bankai išsiplėtė į naujas geografines rinkas, visų pirma įsigydami kitų bankų akcijas arba susijungdami su kitų miestų ir valstijų bankais. Telekomunikacijų, informacijos technologijų ir rizikos valdymo praktika skatino bankų geografinės ekonomikos augimą, palengvinant bankinių operacijų atlikimą. Iki 2002 m. Liko tik. 887 komercinių bankų.

Nuo 1980 iki 2002 komercinių bankų filialų skaičius jav išaugo 70%, o iki 2002 m. Vidutiniškai kiekviename komerciniame banke veikė 8,39 filialai. Tai beveik tris kartus daugiau negu iki 1980m.

2008 m. Jav prasidėjo finansinė krizė, prasidėjusi akcijų kurso kritimu.

  • Microsoft Word 193 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1675 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • JAV banko aplinkos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
JAV banko aplinkos analizė. (2011 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/jav-banko-aplinkos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 20 d. 00:20
×