JAV ekonomikos problemos ir jų sprendimas


Įvadas. JAV ekonominių rodiklių apžvalga (2015 metai). Problemos, darančios įtaką JAV ekonomikai. Sprendimo būdai. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Pasaulio rinka kasmet pateikia įvairiausių netikėtumų, todėl norint suprasti atskiros valstybės ekonominę situaciją, visgi derėtų apžvelgti pasaulinius pokyčius ir susipažinti su ekonomine situacija globaliai.

Be abejo, matoma, kad Rusijos rublio vertė nukritus daugiau, nei 50 procentų, liberalėjanti Kinija rodo smarkų augimą bei strateginių pozicijų užėmimą didžiosiose valstybėse: akivaizdžiai matomi kesinimaisi perimti pasaulio ekonomikos valdymą iš JAV, atliekant tokį netiesioginį puolimą. Priedo, išlieka karinis konfliktas artimuosiuose rytuose, kur teroristai nori sukurti Palestiną – teroristų valdomą valstybę, o iš čia kyla dar viena diplomatinė problema, nes JAV tai stebi ir be abejo palaiko Izraelį. O ir nuo 2014 metų 3 ketvirčio pradžios kritusios naftos kainos sukėlė tam tikrą šoką pasauliui.

Atsižvelgiant į daugelį rodiklių, galima pastebėti, kad JAV ekonomika išties šiuo metu yra viena stabiliausių ir pamažu auga. Todėl, kyla klausimas ar JAV tikrai turi didelių ekonominių problemų ar tai tie patys pasaulio rinkos pokyčiai, tam tikru būdu veikiantys ir situacija JAV? Juk vis dėl to, JAV – ekonomiškai stipriausia valstybė pasaulyje.

Taigi, šiame darbe ir bus išnagrinėti pagrindiniai 2015 metų ekonominių rodiklių pokyčiai JAV, kaip tai atsiliepia valstybei bei pasauliui, ir kaip pastarieji pasauliniai pokyčiai paveikė JAV ekonomiką.

Darbo tikslas – apžvelgti JAV ekonomiką, išskirti problemas bei pateikti galimus problemų sprendimo būdus.

  • Microsoft Word 76 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1252 žodžiai)
  • Universitetas
  • Matas
  • JAV ekonomikos problemos ir jų sprendimas
    10 - 9 balsai (-ų)
JAV ekonomikos problemos ir jų sprendimas. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/jav-ekonomikos-problemos-ir-ju-sprendimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 05:00
×