JAV lankomiausios vietos


JAV lankomiausios vietos. Niujorkas. Tai didžiausias JAV miestas ir vienas didžiausių miestų pasaulyje. Las Vegas. Tai didžiausias miestas Nevados valstijoje. Disneilendas. Disneilendas – Anaheime, Kalifornijos valstijoje esantis teminis parkas. Niagaros kriokliai. Tai vieni žymiausių. Didysis Kanjonas. Stačių šlaitų tarpeklis, kurį suformavo Kolorado upė ir jos intakai Arizonos valstijoje. Jeloustouno nacionalinis parkas. Tai Vajomingo, Montanos ir Aidaho valstijų teritotijoje esantis nacionalinis parkas. Mirties slėnis. Tai dykuma Kalifornijos ir Nevados valstijose. Velnio bokštas. Velnio bokšto nacionalinis paminklas- tai maždaug prieš 50mln. Spalvotoji dykuma. Arizonos valstijoje esanti Spalvotoji dykuma „Nusidažiusi“ įvairiomis spalvomis. Havajai. Havajų salynas- tai JAV priklausanti Ramiojo vandenyno salų grandinė Polinezijoje.

Laisvės statula – šis laisvės simbolis buvo prancūzų dovana amerikiečiams JAV nepriklausomybės šimtmečio proga 1886 m. Statulos aukštis – 93 m.

„Times“ aikštė- triukšmingiausia JAV aikštė. Be automobilių ir dviračių, šia aikšte vidutiniškai praeina 2000 pėsčiųjų per 15min.

Tai dykuma Kalifornijos ir Nevados valstijose. Žemiausia, karščiausia ir sausiausia vieta Šiaurės Amerikoje.

Havajų salynas- tai JAV priklausanti Ramiojo vandenyno salų grandinė Polinezijoje. Havajų salos nuo artimiausio žemyno yra nutolusios apie 3000km.

  • MS PowerPoint 1429 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (273 žodžiai)
  • Deimantė
  • JAV lankomiausios vietos
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
JAV lankomiausios vietos. (2015 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/jav-lankomiausios-vietos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 08:36
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo