JAV mokesčių sistema


JAV. mokesčių sistema. Mokesčių ir mokesčių sistemos sąvokos. Jav mokesčių sistema. JAV mokesčiai skirstomi į. JAV mokesčių sistemą sudaro. (jų struktūra %). JAV ir Lietuvos PVM tarifo dydžiai. JAV mokesčiai pagal apmokestinama objektą yra šie. Išvados. Šaltiniai.


JAV ir Australijoje šis dydis vadinamas ne PVM, o pardavimo mokestis, kuris svyruoja nuo 2 iki 11%. Lyginant su Lietuva, kurios PVM dydis siekia 21%, matome jog skirtumas gali būti nuo 10% iki 19 %.

JAV mokesčiai pagal apmokestinama objektą yra šie:.

Pajamų (pelno) socialinio draudimo nuosavybės (turto) Prekybos paveldimo bei dovanojamo turto.

Gyventojų pajamų mokestis apmokestina darbo užmokestį, nuomos pajamas ir panašiai. Už šias pajamas mokami federalinis mokestis, kuris priklauso nuo pajamų lygio ir šeimyninės padėties. Taip pat už gautas pajamas mokestis mokamas ir 44 valstijose bei kai kuriems vietos valdžios organams. Korporacijų pelno mokestis apmokestina ribotos turtinės atsakomybės įmones. Federalinio pelno mokesčio tarifas apskaičiuojamas nuo įmonės apmokestinamojo pelno. Socialinio draudimo mokestį moka darbdaviai ir darbuotojai nuo darbo užmokesčio. Turto mokestis valstijose yra 2 procentai, o vietiniuose mokesčiuose nėra vienodas. Jis apmokestina kilnojamą bei nekilnojamą turtą. Pardavimų mokestis mokamas valstijoms bei vietiniams valdžios organams už realizavimo pajamas.

Paveldimo ar dovanojamo turto mokestis imamas į visų lygių biudžetus (išskyrus dovanojamo turto). Taip pat mokami akcizai už benziną, cigaretes, alkoholinius gėrimus.

  • MS PowerPoint 62 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (565 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rūta
  • JAV mokesčių sistema
    10 - 7 balsai (-ų)
JAV mokesčių sistema. (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/jav-mokesciu-sistema.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 19:49
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo