JAV prezidentų ekonominė politika ir jos vertinimas (R. Reiganas ir B. Klintonas)


JAV prezidentų ekonominė politika ir jos vertinimas (R. Reiganas ir B. KlintonasR. Reigano ekonominė politika, jos vertinimas B. Valdė dvi kadencijas. Ronaldas Reiganas. Nedarbingumas pasiekė 10,8 % ribą 1982 metų gruodį. Buvo atsiradę daug nuomonių, jog Reiganomika atnešė daugiau naudos turtingiesiems. Vertinimas. Valdė irgi dvi kadencijas 1993. Bilas Klintonas. TANF reformos ir. Stabilizavo ekonominę padėtį. R. Reiganas buvo pradininkas to, ką užbaigė B. Išvados. Šaltiniai.


Reiganas ir B. Klintonas).

R. Klintono ekonominė politika, jos vertinimas Išvados Šaltiniai.

Nedarbingumas pasiekė 10,8 % ribą 1982 metų gruodį, aukščiau nei bet kada nuo Didžiosios ekonominės krizės metų, tačiau per likusį Reigano prezidentavimo laikotarpį nedarbingumas tik mažėjo, buvo sukurta beveik 16 mln. naujų darbo vietų. Šiuo atveju, nedarbingumo mažėjimas gali būti susijęs ir su infliacijos mažėjimu.

Buvo atsiradę daug nuomonių, jog Reiganomika atnešė daugiau naudos turtingiesiems, nei vargingai gyvenantiems žmonėms. Norėdama padengti biudžeto deficitą, JAV skolinosi pinigų iš šalies vidaus ir užsienio, kas lėmė, jog valstybinė skola buvo iš 700 mlrd. USD iki 3 trilijonų USD. Tačiau net ir su tokia suma skolų, BVP rodiklis didėjo, nedarbingumo nuo kadencijos vidurio – mažejo.

  • MS PowerPoint 317 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (372 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • JAV prezidentų ekonominė politika ir jos vertinimas (R. Reiganas ir B. Klintonas)
    10 - 1 balsai (-ų)
JAV prezidentų ekonominė politika ir jos vertinimas (R. Reiganas ir B. Klintonas). (2019 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/jav-prezidentu-ekonomine-politika-ir-jos-vertinimas-r-reiganas-ir-b-klintonas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 15:02
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo