JAVA kursinis darbas


„ Parrot Converter matavimo vienetų konverteris “. Darbo tikslas. Užduoties formulavimas. Dėstymas analizavimas. Programos dizainas.

Konvertavimo programėlė yra reikalingas dalykas kasdieniam naudojimui kiekvienam žmogui. Yra didžiulis skirtingų matavimo vienetų skaičius, tačiau tikrai ne visų jų santykius mas žinome. Būtent tokiems atvejams skirta aplikacija ir tapo šio kursinio darbo tikslu.

Darbo tikslas: Suprojektuoti ir suprogramuoti veikiančią ir patogia naudojime aplikacija Android operacinei sistemai, skirta įvairių matmenų konvertavimui.

Šios programos idėja kilo iš dar tarybiniu laikotarpiu sukurto animacinio filmuko „38 papūgos“, kuriame smauglys buvo skaičiuojamas papūgomis, beždžionėlėmis ir drambliukais – iš čia ir programos pavadinimas „Parrot Converter“.

Darbo tikslas suprogramuoti veikiančią Android aplikaciją – „ParrotConverter“, kurioje vartotojas galėtų konvertuoti įvairių tipų matavimo vienetus.

Programoje jau yra sudiegti įvairūs matavimo vienetai (išskirstyti pagal tipus) bei ju santykiniai dydžiai.

Pagrindinis „Parrot Converter“ aplikacijos langas, tai langas, kurį vartotojas pamato tik paleidęs programą. Iš šio lango vartotojas toliau gali pereiti į Menu (selection menu). Pagrindinis ekranas susideda iš:

Aplikacijos logotipo su „Tap to Continue“ užrašu – jo paspaudimu aktivuojama Selection_menu activity. MainActiviti uždaroma (programos veikimo metu prie jos nebegrįžtama).

  • Microsoft Word 540 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (686 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kaori
  • JAVA kursinis darbas
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
JAVA kursinis darbas . (2015 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/java-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 13:26
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo