Java programavimo kalba


Java programavimas. Java kompozicija. Java situaciju valdymas. Programavimo kalba java. Programavimas java. Kompozicija java. Java programavimo komandu eilutes. Java kalba naudojama. Kompozicija programavimas. Programavimo kalba referatas.

Java. Paprastumas. Objektų saugyklos. Nepriklausymas nuo asmeninio kompiuterio (pc) architektūros. Daugiaprocesė. Programų saugumas. Situacijų valdymas (exception). Duomenų ir metodų sujungimas į visumą (encapsulation). Paveldėjimas (inheritance) ir kompozicija. Polimorfizmas (polymorphism). Pirmas. Taikomoji programa (application) su komandų eilutės sąsaja. Antras. Taikomoji programa su vartotojo sąsaja. Trečias. Apletas (applet). Apžvelkime java kalbos pagrindines teigiamybes ir trūkumus, lygindami ją su kol kas populiariausia programavimo kalba c++.

Apžvelkime java kalbos pagrindines teigijava neturi adresų (rodyklių) aritmetikos. Java dirba tik su tais objektais, su kuriais ryšys palaikomas per kintamuosius. Taigi java kintamasireiškia, kad s yra nuoroda (kelias), bet ne pats objektas (tolesnėje programoje panaudoję nuorodą s, vykdymo metu gautumėte klaidą, jog bandote operuoti su tuščia vieta). Todėl prieš naudojant objektą, būneleidžia metodo vardo perduoti parametrų sąrašu (skirtumas nuo c++), bet leidžia perduotneturi union ir bitinių laukų (bitiniai laukai, kaip grynai aparatinė funkcija, nesiderina su java principu nepriklausanti nuo kompiuterio architektūros ).

Java neleidžia turėti metodų su kintamu parametrų sąrašu. Tai nesiderina su principu griežtai tipizuota , kadangi neįmanoma patikrinti busimųjų tipų. Tačiau tai leidžia metodų perkrovimo galimybė (metodų vardai vienod java neturi globaliųjų kintamųjų (panašiai kaip static tipo kintamasis, galiojantis visiems tos klasės objek automatiškai atlaisvina nebenaudojamą atmintį (šiukšlių rinktuvas - garbage collection). Šis šiukšlių rinktuvas kartkarregistrai. Jie yra procesoriaus viduje, todėl tai pats sparčiausias išrinkimo tipas. Deja, registrų skaičius labai ribotas. Jais pagal poreikius manipuliuoja tik pats kompiliatorius.

  • Informatika Konspektas
  • Microsoft Word 85 KB
  • 2011 m.
  • 13 puslapių (2632 žodžiai)
  • Java programavimo kalba
    8 - 2 balsai (-ų)
Java programavimo kalba. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/java-programavimo-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:44
×