Jėgos momentas


Jegos momento formule. Jegos momentas fizika. Fizika jegos momentas. Jegos momentas formule. Skaidrės fizika jėgos momentas. Ampero jegos matavimas. Jegos peties formule. Jėgos momento darbas. Fizikos referatai jegos momentas. Jegos momento uzdaviniai.

Jėgos momentas. Pagrindinis dinamikos dėsnis. Darbas, galia, energija. Tvermės dėsniai. Jėgos momentas m apibūdina jėgos gabėjimą sukti kūną apie ašį. Jėgos momentas, ašies atžvilgiu yra ašinis vektorius ir lygus kūną veikiančios jėgos f (statmenoje plokštumoje) ir spindulio vektoriaus r – atstumo nuo sukimosi ašies o iki jėgos veikimo taško, vektorinei sandaugai.

Jėgos momentas m apibūdina jėgos gabėjimą sukti kūną apie ašį.

- pateikite brėžinį ir užrašykite jėgos momento vektorinę išraišką, jėgos momento modulio išraišką.

- pateikite brėžinį ir paaiškinkite, kaip yra nustatoma jėgos mo - brėžinyje (1 pav. ) pavaizduokite jėgos momento vektorių , spindulį , petį b ir kampą į.

- paaiškinkite vektorinės sandaugos taisyklę, pavaizduokite vektorių - paaiškinkite vektorių ir fizikinę prasmę, jų kryptį ir sąryšį su kitais fizikiniais dydžiais.

- užrašykite slenkamojo judėjimo pagrindinio dinamikos dėsnio bendrąją išraišką ( per vektorių ).

Ir šio dėsnio žodinę formuluotę. Kaip pakinta šio dėsnio išraiška ir formuluotė, esant m = const ? .

- užrašykite sukamojo judėjimo pagrindinio dinamikos dėsnio bendrąją išraišką ( per vektorių ).

Ir šio dėsnio žodinę formuluotę. Kaip pakinta šio dėsnio išraiška ir formuluotė, esant i = const ?. < 10 - paaiškinkite oberbe 12 - pateikite brėžinį ir užrašykite darbo ir galios formules slenkamojo ir sukamojo jud 13 - paaiškinkite bendrąją energijos sąvoką, jos matavimo vienetus, energijos ir darbo sąryšį. Paaiškinkite.

Mechaninės energijos ir pilnutinės energijos sąvokas, pateikite energijos virsmų pavyzdžių.

14 - paaiškinkite kinetinės energijos sąvoką, jos santykinumo prasmę. Užrašykite kinetinės energijos.

Formules slenkamojo ir sukamojo ju 15 - paaiškinkite potencinės energijos sąvoką, jos santykinumo prasmę. Užrašykite tampriai deformuoto.

  • Fizika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (415 žodžiai)
  • Jėgos momentas
    8 - 3 balsai (-ų)
Jėgos momentas. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/jegos-momentas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:38
×