Jodinėjimas žirgynas referatas


Įvadas. Jodinėjimo samprata. Jodinėjimo poveikis gyvenimo kokybei. Rekreacinės programos dalyvių poreikių tyrimas. Apie žirgyną. Rekreacinės programos misija, tikslai ir uždaviniai. Rekreacinės programos charakteristika. Rekreacinės programos veiksmų planai. Valdymo planas. Rėmimo planas. Registracijos planas. Scenarinis planas. Atsargų ir medžiagų planas. Rizikos valdymo ir atšaukimo planas. Finansinis planas. Išvados). Naudota literatūra.

Jodinėjimas taip pat gali būti aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma, kuomet jojama tiesiog dėl malonumo joti, taip pat arkliais vykstama į medžioklę arba žygius. Jojama individualiai arba instruktoriui prižiūrint, taip pat tam specialiais skirtais takeliais arba laukinėje gamtoje. Jodinėjimas gali būti laikomas net terapija žmogui, kadangi gerina jo sveikatą ir emocinį vystymąsi.

Šioje rekracinėje programoje bus parengtas laisvalaikio užsiėmimas jodinėjimas. Pasirinkau jodinėjimą, nes tai puiki galimybė pasigrožėti gamta, atsipalaiduoti, o juo labiau jeigu žmogus yra žirgų mylėtojas tai ši programa yra ideali. Programa vyks Vilniaus žirgyne.

Užduoties tikslas - Sukurti individualią rekreacinę programą;

Užduoties objektas - Jodinėjimas;

Užduoties uždaviniai:

1.Paaiškinti jodinėjimo sampratą ir jo poveikį gyvenimo kokybei;

2.Įvykdyti rekreacinės veiklos plano etapus;

3.Parengti rekreacinės veiklos programą

Užduoties metodai - literatūros ir internetinių šaltinių analizė.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 598 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (1049 žodžiai)
  • Ievaaa
  • Jodinėjimas žirgynas referatas
    9 - 3 balsai (-ų)
Jodinėjimas žirgynas referatas. (2013 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/jodinejimas-zirgynas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:54
×