Jogos ir aerobikos sporto klubo verslo planas


Referatas apie aerobika. Aerobikos klubo veiklos planas. Aerobikos planas. Sportines veiklos analize. Verslo planas aerobika. Sporto klubo vartotojų charakteristika. Aerobikos sporto klubo tislai. Verslo planas sporto. Jogos populiarumas lietuvoje. Verslo ideja sporto klubas.

Įvadas. Aerobikos ir jogos sporto klubo tikslai. Jogos sporto klubo vizija. Įmonės nuostatai. Įmonės veikla. Įmonės savininko teisės ir pareigos. Joga ir aerobika sveikam gyvenimui. Jogos sporto klubo valdymas, finansai. Įmonės nuostatai ir jų keitimas. Įstatymai reglamentuojantys. jogos ir aerobikos sporto klubo veiklą. Makro aplinkos analizė. Organizacinė struktūra. Personalo darbuotojai ir jų atlyginimai. Mikro aplinkos analizė. Jogos ir aerobikos sporto klubo klientai. Konkurentų tyrimas. Rėmimas. Prognozuojami pardavimai. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai. Pradinės kapitalas. Komunaliniai patarnavimai. Jogos sporto klubo ilgalaikis turtas. Joga ir aerobika. Naudota literatūra.

Sportas – tai vienas iš svarbiausių veiksnių padedančių gerinti sveikatos būklę, stiprinti imuninę sistemą, atsikratyti antsvorio. Sportas ne tik grūdina kūną, bet ir šiek tiek padeda keisti charakterio savybes: suteikia pasitikėjimo savimi, ryžto. Sportinė veikla gerina nuotaiką, padeda atsipalaiduoti, atsikratyti streso, nervinės įtampos. Žmogus tampa darbingesnis, į pasaulį žvelgia visai kitomis akimis.

Lietuviai nėra labai aktyvūs žmonės sportinėje veikloje, nėra paplitusios tradicijos sportuoti. Jie gana sėslūs ir kartais pasyvūs. Todėl sporto klubo klientus skatinsime aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje: įvairiose sportinėse varžybose, sporto renginiuose. Skatinsime domėtis sporto veikla, taip pat pritraukti naujus žmones imtis sporto.

Ateityje planuojame darbuotojus siųsti į įvairius kvalifikacijos kėlimo seminarus, kuriuose jie galės pasisemti naujų idėjų: naujų treniruočių metodikos. Sporto klubas seks naujoves sporto prekių rinkoje, ir bandys jas įsidiegti savo veikloje, pritaikyti prie konkrečių vartotojų poreikių.

Šio sporto klubo įkūrimo priežastis ta, kad Kaune yra didelis aerobikos sporto klubų populiarumas. Joga puikiai tiks vyresniems žmonėms, o aerobika puikiai padės praleisti laiką jaunimui ir aktyviems žmonėms.

Aerobikos-jogos sporto klubo tikslas:

Efektyviai ir pelningai konkuruoti Lietuvos aerobikos-jogos rinkoje, suteikiant galimybę įvairaus amžiaus žmonėms sportuoti, gerinti fizinę būklę ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Aerobikos-jogos sporto klubo uždaviniai:

Siekiant iškelto tikslo yra nagrinėjami šie uždaviniai:

1.Sukurti malonią bei jaukią atmosferą sportui;

2.Pritraukti kuo daugiau naujų klientų;

3.Suteikti galimybę dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose;

4.Sukurti naujų darbo vietų jauniems ir perspektyviems specialistams;

5.Skatinti aerobikos, jogos populiarumą Lietuvoje;

6.Plėstis ir palaikyti ryšius, bendradarbiauti su kitais Lietuvos sporto klubais.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 63 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4316 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jogos ir aerobikos sporto klubo verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Jogos ir aerobikos sporto klubo verslo planas. (2012 m. Spalio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/jogos-ir-aerobikos-sporto-klubo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 20:01
×