Jogos studija verslo planas


Verslo aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Paslaugų (produktų) aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Rinka vartotojai. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Pardavimo strategija. Kainų politika. Rėmimas. Verslo organizavimas. Paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įrengimai, inventorius. Žaliavos. Tiekėjai. Darbuotojai. Teisinė apsauga. Vadyba. Savininkai ir vadovai. Organizacinė valdymo struktūra. Ssgg įvertinimas. Finansinis planas. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Prognozuojami finansavimo šaltiniai. Prognozuojamos pajamos. Prognozuojamos sąnaudos. Prognozuojamo pelno (nuostolių) ataskaita. Atsipirkimo metodas. Literatūra. Priedai.

Verslo idėja - jogos studija „Ramybės oazė“ bus įkuriama tam, kad padėtų žmonėms jaustis savimi, gyventi ir išgyventi sunkias akimirkas. Žmogus, apsilankęs jogos studijoje „Ramybės oazė“, pasisems pozityvios energijos, kurią panaudos darbo rinkoje, šeimoje ir asmeniniame gyvenime. Norint pasinaudoti įmonės teikiamomis paslaugomis, klientas turės atvykti į studiją. Studija „Ramybės oazė“ teiks šias paslaugas: jogos terapija, meditacija, masažai. Visa tai gerins žmogaus sveikatą, nuotaiką bei kūno formas.Kainos bus mažesnės už konkurentų kainas, bent jau tol, kol pritrauksime pakankama klientų ratą. Įmonės vardą populiarinsiu internete, vizitinėse kortelėse, spaudoje ir lankstinukuose.Atlikus SSGG analizę paaiškėjo jog jogos studijos stiprybės yra susijusios su nauja įranga, naujai įrengtomis patalpomis ir mažesnėmis kainomis. Studijos „Ramybės oazės“ galimybės yra tokios: akcijomis ir nuolaidomis pritrauksiu naujus klientus, kurie bus nuolatiniai vartotojai. Stengsiuosi dėl savo darbuotojų, juos siųsiu stažuotis, siekiant įgyti kompetencijų, sužinoti daugiau apie jogą ir jos paslaptis. Kiekviena įmonė turi įvairias grėsmes - jogos studija „Ramybės oazė‘‘ irgi turi grėsmių - tai yra konkurentai, rinkos kitimai, mokesčių nestabilumas.Įmonė bus įsikūrusi Klaipėdos miesto centre prie pat įmonės bus automobilių stovėjimo aikštelė bei patogus įvažiavimas į įmonės teritoriją. Taip pat netoliese yra viešo transporto stotelės. Patalpas nuomuosiu, mokėsiu 800 Lt. Į nuomos kainą iskaičiuotos ir komunalinės paslaugos. Įmonės veiklai bus reikalinga įvairi įranga ir inventorius.Visa įranga bus perkama nauja, atsižvelgiant į kokybę bei ilgaamžiškumą. Pirksiu iš tų prekybos centrų, kurie pasiūlys palankiausias pirkimo ir sumontavimo sąlygas. Įmonės savininkė būsiu aš. Būsiu atsakinga už jogos studijos valdymą bei buhalteriją. Pasirinkau įmonės valdymo formą – patriarchalinę. Tam, kad įmonės veikla būtų sėkminga, prireiks aukštos klasifikacijos darbuotojų. Studijoje dirbs 2 darbuotojai: jogos trenerė ir masažistė. Jogos studijos steigimui bus naudojamas savas, neskolintas kapitalas, kuris atsirado pardavus butą: 21.000.00 Lt. Pagal mano paskaičiavimus įmonė atsipirks per 2 metus.

Verslo idėja - jogos studija „Ramybės oazė“ bus įkuriama tam, kad padėtų žmonėms jaustis savimi, gyventi ir išgyventi sunkias akimirkas. Jogos studijoje žmogus galės atsipalaiduoti, pasijausti lengvu, pamiršti visa tai kas yra blogai: nepasisekė darbe, šeimoje ar kur kitur, tai ne bėda, jei turite galimybę apsilankyti studijoje. Medituojant taip pat bus valoma žmogaus karma. Atitinkama muzika, judesiai, rami ir šilta atmosfera bei grupė žmonių padės palikti visa tai, kas pilka gyvenime. Joga, tai vienas iš sveikiausių atsipalaidavimo būdų, nustumiantis visas blogas pagundas. Studijoje „Ramybės oazė“ kiekvienas galės rasti tikrąjį save, nes visa tai, kas daroma jogos užsiėmimų metu, turi ryšį su dangumi, saule, pozityvia energija. Žmogus, apsilankęs jogos studijoje „Ramybės oazė“, pasisems pozityvios energijos, kurią panaudos darbo rinkoje, šeimoje ir asmeniniame gyvenime.

Misija: Padėti žmonėms pasiekti harmoniją vidiniame bei išoriniame pasaulyje.

Tikslas: Vykdyti įvairias fizinio bei psichologinio pasirengimo programas.

Atlikus konkurentų palyginimą, aš sužinojau, kad jų kainų vidurkis yra 150 Lt, o tai labai brangu. Kai kurios jogos studijos neturi tokios paslaugos kaip jogos masažai. Vis daugiau moterų po treniruočių nori pailsėti ir palepinti savo kūną masažu. Manau, kad galime pritraukti lankytojas mažesnėmis kainomis ir aukštos kokybės teikiamomis paslaugomis, kadangi šias paslaugas teiks aukštos kvalifikacijos specialistės.

Kiekvienai įmonei svarbus pardavimo strategijos suformavimas. Jogos studija naudos vertikalios integracijos strategiją. Individuali įmonė „Ramybės oazė“ stengsis priartėti prie vartotojų suteikiant įvairias nuolaidas klietams, reklamuojant įmonę ir teikiamas paslaugas internete, laikraščiuose, vizitinėse kortelėse, lankstinukuose. Įmonė „Ramybės oazė“ atsižvelgs į vartotojų poreikius bei jų pageidavimus.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2015 m.
  • 32 puslapiai (4122 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabrielė
  • Jogos studija verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Jogos studija verslo planas. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/jogos-studija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:40
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo