Johano Volfgango fon Gėtės „Faustas” analizė


Johano Volfgango fon Gėtės “Faustas”. Autorius Knyga Pagrindiniai veikėjai Tema Pagrindinės kūrinio problemos Siužetas Margaritos tragedija Siužetas Apibendrinimas. Autorius. Johanas Volfgangas fon Gėtė, gimė 1749 metais rugpjūčio 28dieną Frankfurte. Knyga. Dviejų dalių filosofinė tragedija pirmoji dalis. Pagrindiniai veikėjai. Faustas – žmogus su savo dvilype prigimtimi kurių viena iš jų nori kilti aukštyn. Tema. Tema apie mokslininką alchemiką, sudariusį sutartį su velniu. Faustiškojo tipo žmogaus nepasitenkinimas. Pagrindinės kūrinio problemos. Kaip surasti gyvenimo prasmę? Noras aprėpti būties begalybę ir menkų žmogaus galimybes. Siužetas. Viskas prasideda nuo. Margaritos tragedija. Tenkindamas žemuosius geismus. Paskendęs sielvarte, Faustas ieško paguodos mene. Ši drama yra ir Švietimo epochos kūrinys. Klausimai. Kokiam žanrui priklauso „Faustas”? Filosifinėi tragedijai. Koks žmogus yra “Faustiškas”? Faustiškasis žmogus yra. Kiek metų buvo rašomas „Faustas”? Apie 50 metų. Kokia Johano Volfgango fon Getės gimimo data? 1749 metai rugpjūčio 28diena. Šaltiniai.


Autorius Knyga Pagrindiniai veikėjai Tema Pagrindinės kūrinio problemos Siužetas Margaritos tragedija Siužetas Apibendrinimas.

Johanas Volfgangas fon Gėtė, gimė 1749 metais rugpjūčio 28dieną Frankfurte.Yra vienas svarbiausių vokiečių švietimo epochos rašytojų.

Faustas – žmogus su savo dvilype prigimtimi kurių viena iš jų nori kilti aukštyn , o kita būti tvirtai ir stabiliai ant žemės. Mefistofelis – demonas, piktoji dvasia, kuri nori pavergti Fausto sielą.

Tema apie mokslininką alchemiką, sudariusį sutartį su velniu.

Kaip surasti gyvenimo prasmę? Noras aprėpti būties begalybę ir menkų žmogaus galimybes.

Viskas prasideda nuo veiksmo danguje, kur Dievas su Mefistofeliu susilažino, kad jam pavyks Faustą suvilioti žemiškais malonumais ir atitrauktį jį nuo knygų. Po kiek laiko, kai Faustas parduoda savo sielą, už pagalbą perprasti visus visatos desnius.

  • MS PowerPoint 611 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (366 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Paulina
  • Johano Volfgango fon Gėtės „Faustas” analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Johano Volfgango fon Gėtės „Faustas” analizė. (2018 m. Vasario 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/johano-volfgango-fon-getes-faustas-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 15 d. 10:45
×