John Gray „Vyrai kilę iš marso, moterys – iš veneros“ Knygos analizė


Irma Junkaitė. John gray „ vyrai kilę iš marso , moterys – iš veneros “ knygos analizė. Dalyko dėstytojas. Knygos vertinimas. Ką sužinojau naujo. Kam labiausiai pritariu. Kam labiausiai nepritariu. Savirefleksija apie užduotį.

Skaitydama psichologinę John Gray „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ knygą, supratau, kad moterys ir vyrai, kurie skiriasi, rodos, tik lytimi ir išoriniais bruožais tačiau abu yra lygiai tokie pat žmonės, toli gražu nėra vienodi, jie visiškai skirtingi psichologine prasme ir vieni kitų visiškai nesupranta. Todėl mano manymu, ši knyga yra naudinga kiekvienam, kuris bent šiek tiek domisi lyčių psichologija arba nori geriau pažinti priešingą lytį. Jeigu galėčiau, šią knygą įtraukčiau į privalomų knygų sąrašą kiekvienam, pradedančiam arba besiruošiančiam kurti šeimą asmeniui todėl, kad knygoje yra puikių patarimų, kaip elgtis ir ką daryti, kad vieni kitus geriau suprastume, kad kiltu mažiau pykčių ir, žinoma, sumažėtų skyrybų.

Man labai patiko 12 – asis knygos skyrius – „Kaip prašyti paramos ir ją gauti“. Pati iki šiol niekada neprašydavau pagalbos, galvodavau, kad vyrai patys turi susivokti, jog jie turi padėti, bet kaip perskaičiau šį skyrių, supratau, kad „marsiečiai“ mano minčių neskaito, jeigu ko nors reikia, reikia išmokti tinkamai paprašyti pagalbos, o ne tylėti ir laukti, kol mano mintis taps įskaitomos ir vyrai atskubės į pagalbą.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (802 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jml
  • John Gray „Vyrai kilę iš marso, moterys – iš veneros“ Knygos analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
John Gray „Vyrai kilę iš marso, moterys – iš veneros“ Knygos analizė. (2015 m. Rugsėjo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/john-gray-vyrai-kile-is-marso-moterys-is-veneros-knygos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 25 d. 03:33
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo