Jonavos rajono turizmo ištekliai


Įvadas. Jonavos rajono ir miesto bendras apibūdinimas. Turizmo ištekliai. Gamtiniai ištekliai. Kultūriniai ištekliai. Pramogos. Renginiai. Pagrindinės infrastruktūros. Turizmo plėtros idėja. Išvados. Literatūra.


Darbo tikslas: Surinkti medžiagą apie Jonavos rajono turizmo išteklius, gebėti juos įvertinti bei pasiūlyti savo idėją turizmo plėtrai skatinti.

Vestuvėms. Sodyba puikiai pritaikyta didžiausioms gyvenimo šventėms, viena iš jų yra vestuvės.

Gimtadieniams. Sodyba tinka ne tik paprastiems gimtadieniams, bet ir dideliams jubiliejams.

Stovykloms. Rengiate stovyklą? Tai pati geriausia vieta vaikams, nuostabi gamta ir daugybė pramogų.

Smiginis. Patinka ne tik vyrams, bet ir moterims. Puikus azartiškas smiginio žaidimas.

Futbolas. Norite aktyvaus laisvalaikio? Prašom, jūsų patogumui įrengta futbolo aikštelė.

Karietų nuoma šventinėms progoms. Nuomoja įvairaus dydžio, vienkinkes ir dvikinkes karietas. Atvažiuoja į vietą - visoje Lietuvoje.

Tokių sodybų tikrai yra gan nemažai, tačiau surasti viešbutį ar svečių namus yra kur kas sudėtingiau. Radau tik vienus svečių namus esančius pačiame mieste.

Lyginant su apgyvendinimo sektoriumi, Jonavoje maitinimo paslaugos yra kur kas labiau išplėtotos. Tiek pačiame miestelyje, tiek rajone nesunkiai galima rasti jaukių kavinių, barų, kuriuose galima papietauti ar tiesiog išgerti puodelį kavos ar arbatos.

Jonavos rajone situacija dar kiek geresnė, nes yra tikrai nemažai kaimo turizmo sodybų, kuriose galima apsistoti. Bet dauguma jų dirba tik vasaros sezonu, tad rasti sodybą, kuri dirbtų ištisus metus nėra lengva. Tačiau pačioje Jonavoje situacija dar sudėtingesnė, nes yra tik vieni svečių namai, kurie galbūt tiks paprastumą mėgstantiems žmonėms, tačiau norintiems daugiau patogumų ir komforto bei papildomų paslaugų, ši vieta netiks. Be to šiuose svečių namuose yra tik 6 numeriai.

Reklama. Nors ir Jonavoje yra nemažai patrauklių vietų turistams, tačiau joms trūksta reklamos. Kai kurie žmonės mano, kad tokiame mažame miestelyje nėra ką veikti, tačiau atvažiavę įsitikina, kad šis miestas yra labai pasikeitęs, modernesnis, nei prieš dešimt metų. Tačiau kiti tuo tarpu nesusigundys atvažiuoti į Jonavą, nes taip ir manys, kad niekas joje nepasikeitė.

Jonavos rajonas yra patogioje geografinėje padėtyje, tad tai yra puikus susisiekimo taškas.

Jonavos rajone yra nemažai gamtinių bei kultūrinių išteklių, pramogų. Miestas pasižymi ir organizacine veikla, vyksta įvairūs renginiai.

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3323 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Jonavos rajono turizmo ištekliai
    10 - 2 balsai (-ų)
Jonavos rajono turizmo ištekliai. (2016 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/jonavos-rajono-turizmo-istekliai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:29
×