Jubiliejaus organizavimas


Viešbučio „ belvilis “ analizė. Užsakymo priėmimas. Paruošiamieji darbai jubiliejui aptarnauti.

Tikslas: suorganizuoti jubiliejinį vakarą taip, kad būtų patenkintas savo švente ne tik šios šventės kaltininkas, bet ir visi šios gražios šventės svečiai.

Aš pasirinkau rengti jubiliejinį vakarą viešbutyje „Belvilis“. Tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vietovė, įsikūrusi Molėtų raj. Kirneilės kaime, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas. Šiame viešbutyje yra 60-ies vietų restoranas, restorano terasą papildomai turinti iki 60 vietų. Taip pat pagrindineme viešbučio pastate yra 10 dviviečių kambarių ir 2 liukso klasės kambariai. Atskyrai viešbučio teritorijoje yra 3 dviviečiai ir 4 keturvičiai namukai.

Papildomai viešbutyje galima užsisakyti baseino ir pirčių kompleksą, SPA veido ir kūno procedūras, vandens ir sausumos pramogas, kelionės visureigiais.

Birželio mėnesį į mūsų viešbutį „Belvilis“ atėjo vidutinio amžiaus amžiaus pora. Jie norėjo užsisakyti Jubiliejinį 50 metų vakarą. Šiai porai labai patiko mūsų viešbučio aplinka bei teikiamos paslaugos. Kadangi užsakovai iš Vilniaus, mes pasiūlėme miegamuosius kambarius viešbutyje, kurie randasi antrame ir pirmame aukšte.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1071 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Jubiliejaus organizavimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Jubiliejaus organizavimas. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/jubiliejaus-organizavimas.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 24 d. 00:37
×