Judita Vaičiūnaitė Kavinukas su pastoralėm analizė


Judita vaiciunaite interpretacija. Eilerastis kavinukas su pastoralem. Vaičiūnaitė kavinukas su pastoralėm interpretacija. Kavinukas su pastoralėm judita vaičiūnaitė. Judita vaiciunaite analize. Judita vaiciunaite žiemos rukas analize. Funikulierius analize. Judita vaiciunaite eilerasciu analize. Kavinukas su pastoralem eilerastis. Vaiciunaite analize.

Eilėraščio Kavinukas su pastoralėm analizė ir interpretacija. Eilėraštyje ryškios dvi plotmės – kasdienybės ir pro ją prasiveržiančio grožio. Pirmąjai plomei galima priskirti kasdienės buities vaizdus – neplautus indus, kavinuką su pastoralėm, vandens, viryklės ūžimą, verdančių puodų garus. Antrąjai plotmei priskiriami palyginimai, kurie suteikia įsivaizduojąmą grožį buitiniams daiktams: “pro vandens ir viryklės ūžimą – violos, fleitos ir klavesinai, garai – lyg pavasario rūkas…”eilėraščio erdvė – buitinė namų aplinka, pabrėžiama nusibodusi kasdienybė, tai galima suprasti iš lyrinio subjekto nuotaikos: „(mano veidas vėl suirzo)“. Vaizduojamas metų laikas – žiema, nes taip apibūdinamas miestas – lyg senovinis porcelianas apgaubtas šerkšnu.
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (255 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Virginija
  • Judita Vaičiūnaitė Kavinukas su pastoralėm analizė
    9.8 - 4 balsai (-ų)
Judita Vaičiūnaitė Kavinukas su pastoralėm analizė. (2012 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/judita-vaiciunaite-kavinukas-su-pastoralem-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 21:41
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo