Judrieji žaidimai 6 metų amžiaus vaikams


Judrieji žaidimai 6 metų amžiaus vaikams. Judrieji žaidimai. Aukštyn žemyn. Nuodingas kamuolys. Žuvys ir tinklas. Degantis kamuolys. Žaidimas su kėdutėmis. Karaliaus kamuolys. Katinas ir pelė. Tūpti – stoti. Voras ir musė Žaidėjų skaičius. Pelės į urvą Žaidėjų skaičius. Ežys ir ančiukai Žaidėjų skaičius. Šokis su šluota Žaidėjų skaičius. Lenktynės su balionais. Lenktynės su maišais PRIEMONĖS. Akla višta eiga. Namai namučiai.

EIGA: skaičiuotės būdu išrenkamas vaikas, kuris bus „ragana“. Ragana nurodo kokią nors spalvą sakydama: „Skelbiu spalvą!“, pvz., „Raudona“. Tuoj pat visi vaikai bėga ieškoti raudonos spalvos daiktų (daikto), suradę juos paliečia ir sustoja. Neradusįjį raudonos spalvos daikto pagauna ragana, ir pagautasis tampa ragana. Vėl žaidžiama iš pradžių. Jeigu visi vaikai rado reikiamos spalvos daiktą ir raganai nepavyko pagauti nė vieno vaiko, nurodoma nauja spalva ir žaidimas tęsiamas.

EIGA vienas vaikas išrenkamas vedėju ir atsistoja rato viduryje. Kiti stovi plačiu ratu aplink jį. Vedėjas duoda komandą „Aukštyn“, visi vaikai pašoka į viršų. Kai duodama komanda „Žemyn“, visi vaikai atsitūpia. Žaidžiant duodamos klaidinančios komandos, t.y. komandos, neatitinkančios judesių, taip klaidinant vaikus. Tačiau vaikai turi sekti judesius ir daryti taip, kaip vedėjas rodo. Suklydusysis išeina iš žaidimo. Pažaidus keletą minučių, renkamas naujas vedėjas ir žaidžiama toliau. Kitas variantas: vaikai sekakomandas, o ne judesius.

EIGA: išrenkamas vienas vaikas, kuris stovi rato viduryje. Visi kiti sustoja glaudžiu ratu aplink jį. Išrinktasis meta kamuolį į viršų, ištaria kurio nors draugo vardą, ir kartu su kitais vaikais bėga tolyn. Paminėtasis turi sugauti kamuolį ir pasakyti „Stop“. Sulig šiuo žodžiu visi vaikai sustoja. Tada pagavusysis pasirenka kurį nors žaidėją (dažniausiai esantį arčiausiai) ir meta į jį kamuolį. Jeigu pataiko, išmuštasis stoja į rato vidurį. Jeigu nepataiko, žaidžiama iš naujo. Vaikas, į kurį metamas kamuolys, gali pasilenkti ar pasvirti, bet negali žengti žingsnio iš vietos arba atsitūpti.

  • Pedagogika Namų darbas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1370 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aušra
  • Judrieji žaidimai 6 metų amžiaus vaikams
    10 - 10 balsai (-ų)
Judrieji žaidimai 6 metų amžiaus vaikams. (2015 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/judrieji-zaidimai-6-metu-amziaus-vaikams.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:26
×