Judrieji žaidimai skaidrės


Judrieji žaidimai. „Koks tas jausmas?“. Vadovas parašo lapeliuose jausmų pavadinimus. Kiekviena pora pasitaria tarpusavyje ir improvizuodama suvaidina etiudą. „Draugo istorija“. Žaidėjai susiskirsto poromis ir papasakoja vienas kitam kokį nors savo nutikimą. Pabaigoje aptariama, kaip žaidėjai jautėsi perpasakodami kito istoriją. „Veidrodis“. Žaidėjai susiskirsto poromis ir sustoja vieni prieš kitus. „Keturios kortos“. Žaidėjai susiskirsto po du ir sustoja voromis prie starto linijos. Apverstos kortos išdėliojamos ant žemės. „Lenktynės“. Žaidėjai susiskirsto į dvi komandas. Kiekvienas voroje stovinčios komandos narys paeiliui po vieną varosi kamuolį aplink stovelius. Kol voroje stovinčios komandos visi nariai atliks užduotį.

Vadovas parašo lapeliuose jausmų pavadinimus. Žaidėjai susiskirsto poromis. Poros iš krūvelės užverstų lapelių išsitraukia po vieną.

Pabaigoje aptariama, kaip žaidėjai jautėsi perpasakodami kito istoriją, kaip jautėsi klausydami apie save, kokie dalykai svarbūs kalbant apie save ir kitus.

Žaidėjai susiskirsto poromis ir sustoja vieni prieš kitus. Vienas poros žaidėjas daro mankštą, o kitas, tapęs „veidrodžiu“, tiksliai atkartoja jo judesius. Po kelių pratimų porininkai susikeičia vaidmenimis.

Apverstos kortos išdėliojamos ant žemės. Po signalo pirmieji porų žaidėjai bėga prie kortų, pakelia po vieną ir pasižiūri. Jei tinka, pasiima, jei ne – užverčia ir grįžta atgal. Tada bėga kiti porų žaidėjai ir t.

  • Kūno kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 783 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (314 žodžiai)
  • Dzimis
  • Judrieji žaidimai skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Judrieji žaidimai skaidrės. (2014 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/judrieji-zaidimai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:34
×