Jungo teorija savianalizė


Jungo teorija.

Visada yra šalia, kad ir kas benutiktų. Žmogus yra draugiškas, supratingas, mylintis žmones tokius, kokie jie yra.

Nemėgstamo žmogaus ypatybės: Išdidumas, veidmainiškumas, nenuširdumas, atšiaurumas, agresyvums, pavydumas – linkėjimas blogo tiems, kuriems yra geriau nei jam.

Mano asmeninis demonas yra labai nepasitikintis savimi, nulatos ieškantis gyvenimo prasmės, savo teisingo kelio, blaškosi, neranda vietos savyje. Trokšta išsilaisvinti, pajusti gaivą, gyvenimo tyrumą.

Jis veikia mano gyvenima – mane stabdo, dažnai kartoja man “ NE! Tu negali, nemoki, nesugebėsi! Jis yra nenuolankus man, dažnai jis laimi.

Atsiranda tada, kai pajuntu baimę, kad kažko negaliu, nepasiseks , kai esu nežinioje , pasimetusi. Banda su juo kovoti, kartoti sau ,kad visada reikia pamėginti, bandau jį “ apsukti ” savo geromis mintimis, muzika, draugyste su gerais, nuoširdžiais žmonėmis, bandau nuo jo išsilaisvinti ir išlaisvinti jį patį.

Jis yra mano praeitis, mano praeities prisiminimas, patirtis. Jei būtų galima personifikuoti šią šešėlio dalį, jis būtų panašus vieną iš mano artimūjų: į piktą moterį, kuri ir vardą turi, kuri nuolat kartodavo, kad aš nieko negaliu, nesugebu, skatino manyje menkavertiškumą, jaučiuosi nesaugi.

  • Microsoft Word 109 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (355 žodžiai)
  • Laura
  • Jungo teorija savianalizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Jungo teorija savianalizė. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/jungo-teorija-savianalize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 16:39
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo