Jungtinės Karalystės ekonominė padėtis statybos sektorius


Jungtinės Karalystės ekonominė padėtis. Jungtinės Karalystės statybos rodikliai. Ekonominės krizės poveikis Jungtinės Karalystės sektoriui. Didžiausios bendrovės Jungtinėse Karalystėse, statybų sektoriuje. Literatūra.

Įvairialypis atsigavimas. Atsigavimas išliko nežymus ir silpnas, kadangi tuo laikotarpiu buvo vykdomas fiskalinio griežtinimo ir taisymo atsigavimas pasaulinėje prekyboje. Tie veiksniai buvo žingsniai lipant į geresnę ir tvaresnę ekonominę padėtį. Valdžios sektoriuje grynasis skolinimasis užėmė beveik 11% BVP, didelis sugriežtinimas buvo svarbus norint pasiekti tvarią fiskalinę būklę ir nuraminti investuotojus. Finansinės sąlygos pradėjo gerėti , tačiau finansų sektorius ir toliau gavo naudos iš krizės susijusios su paramos schemomis ir ultra žemomis palūkanų normomis, kurios galiausiai buvo panaikintos .Grynasis prekybos atsakas į svaro sterlingo nuvertėjimą ir eksporto rinkos atsigavimą iki to laiko buvo nuviliantis , nors gamybos eksportas stipriai išaugo nuo mažos bazės. Investicijos taip pat pradėjo smarkiai augti. Apskritai, nuosaikus atsigavimas atėjo per ateinančius dvejus metus. Ekonomikos susibalansavimą lėmė didėjantis grynasis eksportas ir didėjančios investicijos.

  • Microsoft Word 858 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (3579 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Jungtinės Karalystės ekonominė padėtis statybos sektorius
    10 - 2 balsai (-ų)
Jungtinės Karalystės ekonominė padėtis statybos sektorius. (2014 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/jungtines-karalystes-ekonomine-padetis-statybos-sektorius.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 18 d. 17:11
×