Jungtiniai arabų emyratai atmintinė turistui


Atmintine turistams. Iššaukenčiai. Kaip elgtis arabu. Pavojai arabu salyse. Turisto atmintinės pavyzdys. Emyratai skaidres. Kaip elgtis arabu emyratai. Arabu salyje kaip elgtis. Pavojai jungtiniuose arabų emyratuose. Arabu emyratu pavojai.

Įvadas. Charakteristika. Bendroji šalies charakteristika. Valiuta. Kalba. Pavojai. Reikalingi dokumentai. Specealioji informacija. Transportas. Darbo laikas. Gydytojai ir ligoninės. Valgiai. Arbatpinigiai. Apgyvendinimas. Turizmo regionai.

Pasaulis sudarytas iš septynių žemynų, žemynai skirstomi į valstybes. Kiekviena valstybė turi savo kultūrą, papročius, tradicijas, istoriją, tikėjimą. Daugelis žmonių norėdami išvykti iš savo šalies suka galvas ko toje šalyje man galėtų prireikti ir kaip man elgtis ar rengtis, kad neatrodyčiau iššaukenčiai ar nenusižengčiau tos šalies įstatymams, kas toje šalyje galima, kas ne. Jungtiniai arabų emyratai, tai valstybė apie kurią Lietuvos turistas gali nežinoti informacijos, taigi aš tą visą informaciją pamėginsiu surasti ir padaryti atmintinė skirtą turistui iš Lietuvos.

Darbo objektas: Jungtiniai arabų emyratai.

Darbo tikslas: Sudaryti turistinės informacijos apie įvairias pasaulio šalis atmintinę turistams, kelionių vadovams.

Darbo užduotis: sudaryti informacinę atmintinę turistui apie pasirinktą užsienio šalį.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2088 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurimas
  • Jungtiniai arabų emyratai atmintinė turistui
    10 - 2 balsai (-ų)
Jungtiniai arabų emyratai atmintinė turistui. (2012 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/jungtiniai-arabu-emyratai-atmintine-turistui.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 11:14
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo