Jungtiniai Arabų Emyratai skaidrės (2)


Jungtiniai Arabų Emyratai. Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE). Istorija. Geografija. Laikas. Klimatas. Gyvūnija ir augalija. Pasisveikinimas. Valstybinė kalba. Verslo santykiai. Abipusės paslaugos. Religija. Ramadanas. Laiko suvokimas. Tradicijos. Santykių puoselėjimas. Verslo statusas. Ekonomika. Pinigai. Islamo vaidmuo. Politinė sistema. Sprendimų laikas. Elgesys viešoje vietoje. Kontakto vaidmuo. Svarbiausios vertybės. Filmavimas, fotografavimas. Bendravimo stilius. Neverbalinis bendravimas. Derybų ribos. Nuolaidos. Viza ir muitinės formalumai. Alkoholiniai gėrimai ir rūkalai. Valgiai. Vaišės. Dešinės rankos taisyklė. Verslo protokolas. Dovanų teikimas. Lankytinos vietos. Šaltiniai.


JAE Istorija Geografija Laikas Klimatas Gyvūnija ir augalija Pasisveikinimas Valstybinė kalba Religija Ramadanas Tradicijos Ekonomika Pinigai Politinė sistema Elgesys viešoje vietoje Filmavimas, fotografavimas Viza ir muitinės formalumai Alkoholiniai gėrimai ir rūkalai Valgiai Lankytinos vietos.

Pagrindinė kalba arabų. Anglų kalba paplitusi kaip verslo kalba. Kadangi šalyje daug imigrantų. Aptarnaujančios sferos darbuotojai dažnai kalba ir kitomis europiečių kalbomis: vokiečių, prancūzų, rusų. Daug arabų lasivai šneka angliškai. Vis dėlto prireikus būkite pasiruošę samdyti vertėją. Jeigu numatomas sandėris labai svarbus, verta samdyti vertėją, o ne pasikliauti pasiūlytuoju kitos pusės.

Prieš imdami kalbėti apie verslą, įtvirtinkite glaudžius tarpusavio santykius. Gerų asmeninių santykių kūrimas tikrai svarbiausia sėkmingo bendradarbiavimo su arabais prielaida. Verslas vyksta asmeninių ryšių dėka. Prieš pereinant prie kalbų apie reikalus privalu kuo geriau susipažinti su partneriais. Bendravimas – patikimas būdas sukurti ir puoselėti gerus tarpusavio santykius.

Tai santykių su arabu pamatinis akmuo. Jei prašoma jūsų paslaugos, sutikite, net jei manote, kad padėti negalėsite ar nenorėsite. Jūsų draugas arabas supras, kad kaltos vėliau susiklosčiusios aplinkybės, ir įvertins tai, kad jūs sutikote padėti.

Islamas (76 %). Tarp imigrantų yra ir 15 % budistų, 9 % krikščionių.

Arabai laiką vertina kitaip negu kitų kultūrų atstovai.

  • MS PowerPoint 3257 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 48 puslapiai (2026 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Jungtiniai Arabų Emyratai skaidrės (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Jungtiniai Arabų Emyratai skaidrės (2). (2016 m. Rugsėjo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/jungtiniai-arabu-emyratai-skaidres-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 13:19
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo