Juodieji viešieji ryšiai politikoje: juodųjų technologijų atvejai Lietuvoje


Politinis juodosios technologijos. Viesieji rysiai ir politika.

Įvadas. Kas yra juodieji viešieji ryšiai? „Juodosios“ technologijos – kas tai? -Politinis spektaklis. Pagrindiniai juodųjų viešųjų ryšių principai. Garsiausiai nuskambėję „juodųjų“ technologijų atvejai Lieutuvoje. -Išvados. Naudota literatūra.

Taip politinis gyvenimas vis labiau persikelia į simbolinę erdvę, kuriamą žiniasklaidos, vietą, “ kur konkurencinėje kovoje tarp agentų, kurie į ją yra įtraukti, randasi politinis produktas: problemos, programos, analizės, komentarai, priversti būti ‘vartotojais’ ir todėl rizikuojantys suklysti , kuo labiau yra nutolę nuo gamybos vietos. Dabar ne tiek sužinome apie politikos įvykius, kiek vis labiau imta matyti juose save – pradėta traktuoti savo reakcijas į tai, kas skelbiama laikraščiuose ir rodoma per televiziją, tarsi tiesiogiai dalyvaujama tuose įvykiuose. Pritarti žiniasklaidoje paskelbtam įvykiui ar faktui yra tolygu jame dalyvauti.

Štai čia bet kokiai valdžiai iškyla uždavinys sukurti mechanizmus, reguliuojančius visuomenės požiūrį į politinius procesus, priversti žmogų pamatyti, atkreipti dėmesį į tai, kas transliuojama, ir šitaip spartinti politikos mediatizacijos procesų įsitvirtinimą, kur aktyvi politinė veikla sutapatinama su politikos stebėjimu per masinės informacijos priemones bei reagavau į tai, kas išties vyksta realioje politinėje veikloje.

  • Politologija Referatas
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (3807 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ugne
  • Juodieji viešieji ryšiai politikoje: juodųjų technologijų atvejai Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Juodieji viešieji ryšiai politikoje: juodųjų technologijų atvejai Lietuvoje. (2013 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/juodieji-viesieji-rysiai-politikoje-juoduju-technologiju-atvejai-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 13:59
×