Juodoji bedugnė


Juodoji bedugnė. Juodoji bedugnė. Kas yra juodoji bedugnė? Kaip atrado juodąją bedugnę. Juodoji skylė yra nedidelė erdvės erdvė. Sudaryta iš 3 pagrindinių dalių Singularitus- juodosios bedugnės centras, kuri yra mažesnis už atomą. Kaip susidaro juodoji bedugnė? Trumpai tariant, juodosios bedugnė yra didžiulės gravitacijos duobės. Kaip atrado juodąją bedugnę? Albertas Einšteinas pirmą kartą numatė juodųjų bedugnių egzistavimą 1916 m. Po dešimtmečių juodųjų. Kurią juodąją bedugnę galima rasti arčiausia žemės? Astronomai atrado juodąją skylę viename iš žvaigždynų. Juodoji skylė mūsų Paukščių Tako galaktikos centre yra nutolusi daugiau nei 25 000 šviesmečių. Literatūra. Ačiū už jūsų dėmesį.


Kas yra juodoji bedugnė? Kaip atrado juodąją bedugnę? Kaip susidaro juodoji bedugnė? Kurią juodąją bedugnę galima rasti arčiausia žemės?

Sudaryta iš 3 pagrindinių dalių: Singularitus- juodosios bedugnės centras, kuri yra mažesnis už atomą, turi stipriausią gravitaciją. Įvykių horizontas- gravitacijos laukas reiškia, kad patekęs objektas šiame lauke pradingsta ir ne be grįžtą. Fotono sfera- spindulys aplink juodąją bedugnę, kurioje šviesos keliai yra gravitaciškai sulenkti, orbituoja fotonus.

Trumpai tariant, juodosios bedugnė yra didžiulės gravitacijos duobės, kurios lenkia erdvės laiką dėl jų neįtikėtinai tankių centrų ar išskirtinumų. Kai žvaigždė miršta, ji greitai griūva į vidų. Žlugus žvaigždei, ji sprogsta į ,,Supernovą“ - katastrofišką savo išorinės medžiagos išmetimą.

  • MS PowerPoint 14865 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (330 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Mafijozas
  • Juodoji bedugnė
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Juodoji bedugnė. (2021 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/juodoji-bedugne.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 11:45
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo