Juodosios Afrikos sritis


Juodosios Afrikos sritis. Geografinė padėtis. Juodąjai Afrikai priskirtina beveik visa Afrika į pietus nuo Sacharos. Religija. Dauguma tautų išpažįsta pirmykštes protėvių religijas. Menai. Architektūra.  Pietų Afrikos kraštuose namų lauko sienas moterys puošia ryškiais ir sodriais ornamentais. Tradicijos ir papročiai. Manieros ir papročiai, priklausomai nuo regiono ir gyventojų struktūros. Tapyba. Afrikiečių buityje raštas ir spalva užima svarbią vietą. Muzika. Afrika pasižymi muzikos instrumentų įvairove ir gausa pradedant akmenimis. Lankytinos vietos. Viktorijos krioklys. Krioklys esantis pietų Afrikoje. Kriugerio nacionalinis pakas. Kriugerio parkas įsikūręs Mpumalangos regione. Literatūra. Chenjerai Hove – žymus šiuolaikinis rašytojas ir poetas. Kinas. „Pastarąjį dešimtmetį Juodosios Afrikos šalių kinas sėkmingai skinasi kelią į tarptautinius kino ekranus. Šaltiniai.

 Pietų Afrikos kraštuose namų lauko sienas moterys puošia ryškiais ir sodriais ornamentais. iš pirmo žvilgsnio piešiniai atrodo tarsi geometrinių figūrų deriniai, tačiau iš tikrųjų jie taikomi prie architektūros. Vertikalios ir horizontalios linijos atitinka namo ramsčius ir sijas. Ornamentus moterys tapo pirštais, rankomis arba teptukais ir skudurais.

  • MS PowerPoint 1502 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (478 žodžiai)
  • Sakvile
  • Juodosios Afrikos sritis
    10 - 4 balsai (-ų)
Juodosios Afrikos sritis. (2015 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/juodosios-afrikos-sritis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 18:32
×