Juodujų serbentų auginimo verslo planas


Juoduju serbentu auginimas. Juoduju serbentu auginimas lietuvoje. Serbentu auginimas. Verslo planas serbentai. Verslo planas uogoms auginti. Juoduju serbentu veisles. Juoduju serbentu auginimo technologija. Kaip auginti serbentus. Juoduju serbentu auginimo technologijos. Juoduju serbentu ukiai lietuvoje.

Įvadasūkio apibūdinimas. Įmonės veiklos analizė. Siūlomo projekto esmė. Marketingo planas. Marketingo kompleksas. Gamybos planas. Gamybos ir pardavimo prognozė. Planuojamos technologijos ekonominis įvertinimas. Organizacinis planas. Išvadosinformacijos šaltiniai.

Serbentai Lietuvoje auginami nuo seno beveik kiekvienoje sodyboje. Jie greit dera, jų skanios uogos turi ne tik maistinių, bet ir daug gydomųjų savybių.

Dėl didėjančio gyventojų poreikio sveikai ir pilnavertei mitybai šie uoginiai augalai Lietuvoje jau senokai auginami didesniuose ar mažesniuose versliniuose uogynuose. Iš tokių uogynų uogos parduodamos desertui arba giliai užšaldomos šaldikliuose ir toliau perdirbamos. Jeigu prieš keletą metų serbentų uogas importuodavome, tai pastaraisiais metais Lietuvoje šaldytų serbentų vis daugiau eksportuojama į ES šalis.

Verslinės uogininkystės plėtrą skatina ir tai, kad Lietuvoje išaugintų uogų savikaina panaši kaip Lenkijoje, o Vokietijoje ir, ypač Skandinavijos šalyse, yra 2-4 kartus didesnė.

Tikslas: Parengti įveisti ruošiamo juodųjų serbentų verslo planą.

Uždaviniai:

1.Apibūdinti ūkį.

2.Numatyti įmonės veiklą.

3.Suprasti verslo projekto esmę.

4.Parengti marketingo komplekso planą

5.Parengti gamybos planą.

6.Parengti finansinį planą

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 339 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (3529 žodžiai)
  • Kolegija
  • Darius
  • Juodujų serbentų auginimo verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Juodujų serbentų auginimo verslo planas. (2012 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/juoduju-serbentu-auginimo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 17:09
×