Juokas ir humoro jausmas skaidrės


Juokas – dalykas rimtas. Humoro jausmas –. Žodis humoras visiems sukelia šypsnį.    Komiškas (gr. kōmikos – linksmas) 1. juokingas, žaismingas, linksmas, pvz. Humoras – viena svarbiausių komizmo rūšių. Humoru galima laikyti tam tikru žmogaus mąstymo ir jausenos būdu. Kasdieniniame gyvenime dažnai. Juokas tvirtai įaugęs į žmogaus natūrą bei kultūrą. Psichologai, gydytojai, pedagogai ir kitų profesijų žmonės domisi. Komizmas – tariamų vertybių estetinė išraiška. Komizmo (humoro) rūšys. Kokias atsimenate humoro. Ar sutinktate? Aristotelis teigė, kad humoras - tai triumfo jausmas. Humoras literatūroje. Kada tinka juokauti? Kada reikia naudoti humorą? Tik stiprus žmogus gali išlaikyti humoro jausmą net ir ribinėse situacijose. Pranešėjas ir jo kalbos stilius. Kalbos paįvairinimas sąmojais labai subtilu ir individualu. Problemos Ar. Teiginys. Ar humoras turi ribas? “Juodas humoras nėra nusikaltimas. Literatūrinis kontekstas. Lietuvių liaudies šokiai. Kultūrinis kontekstas. Dailė – karikatūros Muzika Teatras Kinas Televizija Virtualioji erdvė. Tai nusišypsokime. Ir pasijuokime.


Kokias atsimenate humoro formas? Sudėliokite eilės tvarka- viršuje turi būti stipriausia forma : IRONIJA SATYRA GROTESKAS HUMORAS.

Kalbos paįvairinimas sąmojais labai subtilu ir individualu. Pasijuokite iš savęs, o ne iš auditorijos. Vengti etninio, rasinio, seksualinio, vulgaraus humoro, sarkazmo. Asmeniniai nutikimai - puiki medžiaga humorui.

Problemos :Ar lietuviai moka juokauti? Kada ir kaip juokaujame?Ar humoras turi ribas?DARBAS GRUPĖSE.

Lietuvių liaudies šokiai ir žaidimai; Senoji literatūra; XIX amž. literatūra; XX amž. literatūra; XXI amžiaus literatūra;.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1145 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (750 žodžiai)
  • Rosita
  • Juokas ir humoro jausmas skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Juokas ir humoro jausmas skaidrės. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/juokas-ir-humoro-jausmas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:04
×