Juozas Aputis „Autorius ieško išeities“


Autorius iesko iseities problema. Juozas aputis autorius iesko iseities analize. Autorius iesko iseities analize. Novele autorius iesko.iseities. Autorius iesko iseities kontekstas. J aputis autorius ieško išeities analize. Autorius iesko iseities moraline problema. Siloso duobe reiksme. Autorius iesko iseeities. Autorius iesko iseities pavadinimo reiksme.

Juozas Aputis. „Autorius ieško išeities“. Apie autorių. Kūrinio pavadinimo reikšmė. Tema, pagrindinė mintis, problemos. Kūrinio pasaulis, nuotaika. Kūrinio žmogus, jo vertybės. Kūrinio kalba, raiška, stilistika, meninės priemonės. Kontekstas. Išvados. Atsakymai į klausimus, esančius vadovėlyje (jei yra). Naudota literatūra.


Apie autorių Kūrinio pavadinimo reikšmė Tema, pagrindinė mintis, problemos Kūrinio pasaulis, nuotaika Kūrinio žmogus, jo vertybės Kūrinio kalba, raiška, stilistika, meninės priemonės Kontekstas Išvados Atsakymai į klausimus, esančius vadovėlyje (jei yra) ir asmeninės įžvalgos (kur ir kaip galėčiau argumentuoti rašydamas rašinį?) Naudota literatūra.

Vos perskaičius novelės „Autorius ieško išeities“ pavadinimą kyla mintis, kad galbūt autorius tokiu novelės pavadinimu norėjo akcentuoti tai, kad žmogus dažnai papuola į situacijas, kurios reikaluja jo sprendimų, apsisprendimų. Tačiau novelės pabaigoje išaiškėja tikroji pavadinimo reikšmė. Pasakotojas kūrinio pabaigoje susitapatina su pagrindiniu veikėju, kuris mėgina sukilti prieš smurtą ir apginti silpnesnyjį. Tai reikalauja skubaus sprendimo, būtent todėl vaikinas/pasakotojas ieško išeities. Šis pavadinimas yra neįprastas, intriguojantis.

  • MS PowerPoint 1113 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (810 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Migle
  • Juozas Aputis „Autorius ieško išeities“
    10 - 1 balsai (-ų)
Juozas Aputis „Autorius ieško išeities“. (2016 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/juozas-aputis-autorius-iesko-iseities.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 07:38
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo