Juozas Aputis Nesmagu, kad liekat vienas


Nesmagu kad liekat vienas analize. J.aputis nesmagu kad liekat vienas. Nesmagu kad liekat vienas interpretacija. Nesmagu kad liekat vienas tema. J.aputis nesmagu kad liekat vienas analize. Juozas aputis nesmagu kad liekat vienas analize. Aputis nesmagu kad liekat vienas analize. Juozas aputis nesmagu kad liekat vienas interpretacija. J aputis nesmagu kad liekat vienas. Nesmagu kad liekat vienas juozas aputis.

Juozas aputis - lietuvių prozininkas, kuris daugiausia rašė apsakymus suaugusiems. Jis yra išleidęs daugiau kaip dešimt knygų. Šiame kūrinyje rašoma apie vyriškį, kuris keliavo namo ir jam buvo besibaigiąs kuras. Kai pirmą kartą sukosėjo sunkvežimio motoras, jis krūptelėjo, šaltis nuėjo per visą kūną. Vyras su baime žiūrėjo į užsidegusią raudoną lemputę.

Jis yra išleidęs daugiau kaip dešimt knygų, svarbiausi jo apsakymai sudėti į rinktinę gegužė ant nulūžusio beržo . Juozas aputis puikiai pažysta ir geba atskleisti kaimo žmogaus pasaulį, jausmus. Su jo vardu yra siejamas novelės atgimimas tarybiniais metais (7-8 deš. ). Jis laikomas bene talentingiausiu lyrinės prozos kūrėju, sugebančiu perteikti kūrinio nuotaiką, mokančiu įžvelgti sudėtingas gyvenimo, žmonių tarpusio santykių problemas. J. Apučio kūrinys nesmagu, kad liekat vienas dedikuotas rašytojui broniui radzevičiui, kuris pasitraukė iš gyvenimo.

šiame kūrinyje rašoma apie vyriškį, kuris keliavo namo ir jam buvo besibaigiąs kuras.

Priekyje artėjo miškas, už nugaros liko vėsi, saulės nušviesta, tačiau jau blėstanti dangaus skiautė, kurią vyras matė veidrodėlyje, kai pakildavo į kokį kalnelį. Šis sakinys pasako labai daug.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (325 žodžiai)
  • Mokykla
  • Inga
  • Juozas Aputis Nesmagu, kad liekat vienas
    8 - 1 balsai (-ų)
Juozas Aputis Nesmagu, kad liekat vienas. (2010 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/juozas-aputis-nesmagu-kad-liekat-vienas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 23:12
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo