Juozas Tumas Vaižgantas referatas


Juozas tumas vaizgantas asmenybe. Juozas tumas vaižgantas epocha. Vaizgantas epocha. J.tumas_vaizgantas dedes ir dedienes konspektas. J. tumas - vaižgantas "dėdės ir dėdienės" vertybės. Dedes ir dedienes siuzeto atpasakojimas. Juozas tumas vaižgantas dėdės ir dėdienės kūrinio analizė. Juozas tumas vaižgantas- vertybės. Juozas tumas vaizgantas projektas. Juozas tumas vaižgantas dedes ir dedienes kurinio pristatymas.

Juozas tumas-vaižgantas. Kontekstai. Asmenybė. Epocha. Romantizmo. Grožinė kūryba. Dėdes ir dėdienės. Pragiedruliai. Rimai ir nerimai. Kultūriniai kontekstai. Kitų autorių kūriniai. Biblinis kontekstas. Rašinio temos.

1936 m. Juozas Ambrazevičius drauge su Vincu Mykolaičiu-Putinu ir kitais to meto iškiliausiais autoriais, sukūrė monografiją „Vaižgantas“

1888 m. baigęs gimnaziją, Juozas įstojo į Kauno kunigų seminariją. Čia J. Tumas tuojau gyvai įsitraukė į tautinę veiklą.

1893 m. lapkričio 28 d. Tumas įšventinamas kunigu ir paskiriamas Mintaujos vikaru.

Nesutariantis su vietiniais kunigais kun. Juozas iškeliamas į Žemaitijos gilumą - Mosėdį.

Kas vyksta žmogaus širdyje, kai gyvenimo sąlygos veikia žmogaus individualybę? (Vaižgantas, Donelaitis, Biliūnas)

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (1276 žodžiai)
  • Justinas
  • Juozas Tumas Vaižgantas referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Juozas Tumas Vaižgantas referatas. (2013 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/juozas-tumas-vaizgantas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:20
×