Jurbarko rajono herbai


Eržvilko herbas. Upė tekanti per eržvilką. Jurbarko herbas. Smalininkų herbas. Erzvilko upe. Smalininkų herbo. Per eržvilką tekanti upė. Jurbarko herbai. Girdziai gamta. Girdžių herbo.

Jurbarko rajono seniūnijų centrų herbai. Įvadas (jurbarko rajonas). Jurbarko miesto istorija ir heraldika. Skirsnemunės miestelio istorija ir heraldika. Raudonės miestelio istorija ir heraldika. Veliuonos miestelio istorija ir heraldika. Seredžiaus miestelio istorija ir heraldika. Viešvilės miestelio istorija ir heraldika. Eržvilko miestelio trumpa istorija ir herbo idėja. Smalininkų miesto trumpa istorija ir herbo idėja. Juodaičių miestelio trumpa istorija ir herbo idėja. Girdžių miestelio trumpa istorija ir herbo idėja. Šimkaičių miestelio trumpa istorija ir herbo idėja. Jurbarkų miestelio trumpa istorija ir herbo idėja. Informacijos šaltiniai.

Jurbarko rajono savivaldybė yra Tauragės apskrityje, pietinėje dalyje prie Nemuno, Karšuvos žemumoje. Jurbarko rajone teka Akmena (Šaltuona), Alsa, Antvardė, Armena, Bebirva, Gausantė, Giluvė, Imsrė, Kasikas, Mituva, Snietala, Upyna, Upynikė, Upė, Vidauja,Viešvilė (upė), Viržuona, Visčiova, Šaltuona, Šešuvis, Šlyna, Šventoji, Nemununas, taip pat savivaldybėje yra dešimt ežerų kurie yra nedideli, kraštovaizdį paįvairina ir šeši tvenkiniai. Ganėtinai didelę Jurbarko rajono dalį užima vientisas Karšuvos girių masyvas. Vakarinėje rajono dalyje yra Viešvilės rezervatas, ten taip pat veikia Viešvilės vaikų globos namai. Panemunėje, nuo Šilinės į rytus yra Panemunių regioninis parkas. Savivaldybėje yra du miestai - Jurabarkas ir Smalininkai bei vienuolika miestelių - Eržvilkas, Juodaičiai, Girdžiai Raudonė, Seredžius, Stakiai, Šimkaičiai, Skirsnemunė Vadžgirys, Veliuona ir Viešvilė.

  • Istorija Referatas
  • Microsoft Word 13560 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (3938 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Jurbarko rajono herbai
    10 - 3 balsai (-ų)
Jurbarko rajono herbai. (2012 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/jurbarko-rajono-herbai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 11:59
×