Jurgio Kunčino „Vadovavimas visiems“: mūsų laikų švietimo iššūkis straipsnio refleksija


Jurgio Kunčino „Vadovavimas visiems“: mūsų laikų švietimo iššūkis straipsnio refleksija.


Susiradusi Jurgio Kunčino bibliotekos duomenų bazėje mokslinį straipsnį apie lyderystę, likau sužavėta, nes straipsnis daug išminties bei žinių duodantis. Sužinojau kažką ir naują, ir netikėta iš straispnio.

Straispnyje paminėta, kad seniau tik maža gyventojų dalis buvo laikoma galinti didinti švietimą, o likusieji buvo nukreipta į profesines programas arba visiškai vengdavę mokyklos. Per tris elementus derinant – keičiasi visuomenės poreikiai, įsitikinimai apie tai, ką gali padaryti visi vaikai, ir neįvykdyta pedagogika. Aiškus "ne"tapo garsiu "taip" problemos iškėlimui ir lyderių vystymui.

Besikeičiant visuomenės poreikiams žmonėms visada reikalingi geri lyderiai. Tačiau, mes gyvename amžiuje, kurį sukelia sankaupa anksčiau nematytų veiksnių: kylančios populiacijos, stulbinanti socialinė nelygybė, plačiai paplitusi toksiškų cheminių medžiagų naudojimas, giliai poliarizuota politika ir finansų sistema. Pasaulis gali atsikratyti pražūtingų padarinių visoje ekonomikoje. Šie veiksniai iš esmės sumažino mūsų pasaulį. Tokiame pasaulyje gerų lyderių buvimas yra mažas kiekis.

Tačiau straispnyje papasakoti kelių žymių žmonių gyvenimai, kurie įkvepia ir suteikia pasitikėjimo savimi. Nes jų gyvenimai visų buvo prasidėję visiškai nuo nulio, tačiau stiprios valios deka, perėję pačius sunkiausius gyvenimo siųstas pakopas, jie tapo pavyzdys visiems, kurie palūžta nuo menkiausio kritimo.

  • Lyderystė Refleksija
  • Microsoft Word 53 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (375 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eliza
  • Jurgio Kunčino „Vadovavimas visiems“: mūsų laikų švietimo iššūkis straipsnio refleksija
    10 - 1 balsai (-ų)
Jurgio Kunčino „Vadovavimas visiems“: mūsų laikų švietimo iššūkis straipsnio refleksija. (2018 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/jurgio-kuncino-vadovavimas-visiems-musu-laiku-svietimo-issukis-straipsnio-refleksija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:32
×