Jurgio Savickio apsakymas „Ad astra“ Ir Jono Biliūno apsakymas „Brisiaus galas“ palyginimas


Ad astra analize. Jurgis savickis ad astra analize. Ad astra ir brisiaus galas. Jurgis savickis ad astra aprasymas. Ad astra aprasymas. Savickis ad astra analize. Savickis ad astra aprasymas. Brisiaus galas ir ad astra. Ad astra pasakotojas. J.savickis ad astra analize.

Jurgio Savickio apsakymas „Ad astra“ Ir Jono Biliūno apsakymas „Brisiaus galas“ palyginimas.

Jurgio Savickio apsakyme „Ad astra“ pasokojima, kad Dalba ketino atsikratyti seno šunio, kuris net nebuvo panašus i šunį, o buvo sulysęs susenęs, kuris šis šuo gadino ūkininko įvaizdi,taigi Dalba pagriebęs šunį už galvos tempė link eketes, o gyvūnas besipriešindamas įstengė išvengti mirties, todėl, kad Dalba įgriūna eketėn,bet kaip bebūtų keista šuo jį išgelbeja.Dalba grįžta namo ir atsiminė, kad kažkoks darbas neužbaigtas „Tarytum kas pradėta ir pusiaukelėje mesta“, o šeimininkas vėl griebė šunį ir pats labiausiai žiūrėdamas, kad nepasprūstų ir neįkristų vandenin, šunį paskendino.Grįžo namo tarytum nieko svarbaus neįvyko.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (205 žodžiai)
  • Andrius
  • Jurgio Savickio apsakymas „Ad astra“ Ir Jono Biliūno apsakymas „Brisiaus galas“ palyginimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Jurgio Savickio apsakymas „Ad astra“ Ir Jono Biliūno apsakymas „Brisiaus galas“ palyginimas. (2013 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/jurgio-savickio--apsakymas-ad-astra-ir-jono-biliuno-apsakymas-brisiaus-galas-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:41
×