Jurgis Savickis skaidrės


J. savickis pateiktys. J.savickis skaidres. J savickis pateiktys. J savickis gyvenimas ir kūryba pateiktys. Skaidrės apie rašytojus. Jurgis savickis. pateiktys. Skaidres rašytojai. Jurgis savickis vagis skaidres. J.biliuno vagis ir j.savicki vagis skirtumai. J.savickio ir j.biliuno apsakymu vagis panasumai ir skirtumai.

Lietuvių skaidrės. Gyvenimas. Kūriniai. Mažiau garsūs kūriniai:. Literatūros kryptis, kuriai priklausė savickis. Kūrybos ištakos. Kaip tai pasireiškia kūryboje? Pasakotojas. Kompozicija. Pasakojimo stilius. Veikėjai. Būdingi veikėjų jausmai. Dažnesnės temos. Vyrai ir moterys. Dievas ir velnias. Mirtis. Laikas. Miesto erdvė. Kaimo erdvė. Gamta. Būties įprasminimas. J. Savickio ,,vagies” ir j. Biliūno ,,vagies” panašumai ir skirtumai. J. Savickis ,, ad astra”. Proza labai koncentruota. Kuo skiriasi savickio proza nuo tradicinės? Rašytojai apie j. Savickį sako.

Jurgis Savickis skaidrės. (2012 m. Gegužės 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/jurgis-savickis-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:07