Juridinio asmens pavadinimas


Teisiu i juridinio asmens pavadinima perleidimas. Juridinio asmens pavadinimo perleidimas. Teises i pavadinima perleidimas.

Teisės referatas. Įvadas. Juridinio asmens pavadinimas. Paskirtis. Sudarymas. Keitimas. Perleidimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Pačia bendriausia prasme juridinis asmuo – tai vienas iš būdų žmonėms ar jų grupėms tenkinti savo turtinius ar kitokius interesus. Tai toks būdas, kai yra sukuriamas atskiras civilinių teisinių santykių subjektas, kurio paskirtis – tenkinti tuos siekius, dėl kurių jis buvo sukurtas. Būtent tenkintinų interesų buvimas yra juridinių asmenų kūrimo ir egzistavimo priežastis.

Juridinis asmuo, visų pirma, įmonė, įstaiga ar organizacija, kuri gali įgyti ir turėti teises bei pareigas, bei kuri turi savo pavadinimą - pagal kurį jį būtų galima atskirti nuo kitų juridinių asmenų. Įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimas yra juridinio asmens nuosavybė, kuri visuomet egzistuoja, tik išimtinai, kartu su juridiniu asmeniu. Tai reiškia, kad įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimas negali būti parduotas ar perduotas kito asmens nuosavybėn atskirai nuo juridinio asmens (įmonės, įstaigos ar organizacijos).

Darbo objektas - juridinio asmens pavadinimas.

Darbo tikslas – išanalizuoti juridinio asmens pavadinimą: paskirtį, sudarymą, keitimą ir perleidimą.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti juridinio asmens pavadinimą: paskirtį, sudarymą, keitimą ir perleidimą.

Darbo metodai: teisės aktų, įstatymų, kodeksų analizė.

  • Teisė Referatai
  • 2013 m.
  • Deras
  • 12 puslapių (2472 žodžiai)
  • Teisės referatai
  • Microsoft Word 29 KB
  • Juridinio asmens pavadinimas
    9 - 3 balsai (-ų)
Juridinio asmens pavadinimas. (2013 m. Sausio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/juridinio-asmens-pavadinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 03:51