Juridinio asmens reorganizavimas ir likvidavimas (2)


Įvadas. Juridinio asmens samprata. Reorganizavimas ir likvidavimas. Juridinio asmens reorganizavimas. Reorganizavimo etapai. Reorganizavimo būdai. Skirtingos teisinės firmos juridinių asmenų reorganizavimas. Reorganizavimo sąlygos ir reorganizavimo ataskaitos. Reorganizavimo sąlygų įvertinimas. Reorganizavimo negaliojimas. Supaprastintas juridinių asmenų reorganizavimas. Juridinio asmens likvidavimas. Juridinių asmenų likvidavimo pagrindai. Juridinio asmens dalyvių sprendimas dėl likvidavimo. Likvidatoriaus paskyrimas. Juridinio asmens likvidatoriaus atšaukimas. Likvidatoriaus kompetencija. Likviduojamo juridinio asmens sandoriai. Pranešimas apie likvidavimą. Likviduojamo juridinio asmens kreditorių reikalavimų tenkinimo eilė. Išvados. Naudota literatūra.

Mano darbo tikslas yra išsiaiškinti juridinio asmens reorganizavimo ir likvidavimo teisinius pagrindus, taip pat juos išanalizuoti. Šiame darbe pateiksiu juridinio asmens pasibaigimo procedūras: reorganizavimą bei likvidavimą, taip pat reorganizavimo etapus ir būdus, sąlygas ir jų įvertinimus, negaliojimą bei supaprastintą reorganizavimą. Be to, susipažinsime su likvidavimo pagrindais, likvidatoriaus paskyrimu bei jo kompetencija. O šio darbo objektas yra juridinis asmuo.

Darbo metodas – empirinis(aprašomasis).

Darbo uždaviniai yra:

1)Susipažinti su juridinio asmens samprata;

2)Išsiaiškinti, reorganizavimo ir likvidavimo sąvokas;

3)Susipažinti su pagrindiniais reorganizavimo būdais;

4)Išanalizuoti, likvidavimo pagrindus;

5)Pateikti likvidatoriaus paskyrimo reikalavimus.

  • Teisė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 99 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (4570 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Juridinio asmens reorganizavimas ir likvidavimas (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Juridinio asmens reorganizavimas ir likvidavimas (2). (2013 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/juridinio-asmens-reorganizavimas-ir-likvidavimas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:06
×