Juridinių asmenų rūšys ir jų steigimas


Juridinio asmens steigejai ir dalyviai kursinis darbas. Juridinio asmens steigejas ir dalyvis referatas. Juridiniai asmenys ir ju rusys. Juridiniai asmenys jų rūšys. Juridinių asmenų tipai. Imones steigimo etapai skaidres. Juridinio asmens registravimas referatas. Juridiniai asmenys ir jų steigimas. Juridinių asmenu registravimas kursinis darbas. Referatas juridiniu asmenu registravimas.

Įvadas. Darbo tikslas: aprašyti juridinių asmenų rūšis ir jų steigimo ypatumus. Juridinio asmens sąvoka ir požymiai. Juridinių asmenų rūšys. Juridinių asmenų steigimo pagrindai ir tvarka. Juridinio asmens steigėjai ir steigimo dokumentai. Išvados. Literatūros sąrašas. Darbo uždaviniai. Išsiaiškinti juridinio asmens sąvoką, požymius ir rūšis. Išanalizuoti juridinių asmenų steigimo pagrindus ir išnagrinėti pagrindinius juridinių asmenų steigimo etapus.

Juridinių asmenų teisinę steigimo tvarką reglamentuoja civilinis kodeksas ir kiti įstatymai.

Juridiniai asmenys yra ribotos ir neribotos civilinės atsakomybės. Ribotos civilinės atsakomybės asmuo pagal savo prievoles atsako tik savo turtu, o neribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo atsako savo turtu, tačiau jei jo neužtenka už prievoles atsako juridinio asmens dalyvis.

Juridiniai asmenys yra pelno siekiantys (viešieji) ir pelno nesiekiantys (privatieji) asmenys, nuo to priklauso jų steigimo tvarka.

Steigiamo juridinio asmens įstatus pirmiausiai turi patvirtinti notaras, o paskui jie pateikiami juridinių asmenų registrui, kur įregistruojamas juridinis asmuo.

Juridinių asmenų registro tvarkymo įstaiga yra valstybės institucija. Įregistravus juridinį asmenį, atsiranda jo veiksnumas ir teisnumas.

  • MS PowerPoint 28 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių
  • Kolegija
  • Darius
  • Juridinių asmenų rūšys ir jų steigimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Juridinių asmenų rūšys ir jų steigimas. (2011 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/juridiniu-asmenu-rusys-ir-ju-steigimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 20:06
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo