Juridinių asmenų rūšys, teisinis režimas


Juridinio asmens rusys. Juridinių asmenų esminiai skirtumai. Juridiniai asmenys ir ju rusys. Juridiniu asmenu rusys kursinis. Juridinio asmens steigimo skirtumai. Juridiniai asmenys jų rūšys. Referatas juridinis asmuo. 2 juridinių asmenų rūšys. Juridinių asmenų steigimas, rūšys, skirtumai;.

Juridinių asmenų, kaip verslo teisės subjektų, rūšys, jų teisinis režimas. Įvadas. Juridinio asmens steigimas. Akcinės bendrovės. Žemės ūkio bendrovės. Kooperatinės bendrovės. Individuali įmonė. Viešosios įstaigos. Labdaros ir paramos fondai. Juridinio asmens likvidavimas. Išvados. Literatūra. Šiame darbe aptarsiu juridinių asmenų įsteigimą, pagrindines jų rūšis ir likvidavimą. Trumpai bus aprašoma pagrindinės juridinių asmenų rūšys, jų bruožai, savybės ir veikla. Galėsite rasti naudingos informacijos apie juridinių asmenų įsteigimą ir apie jų likvidavimą taip pat matysite kokie yra esminiai skirtumai tarp uab ir ab rasite informacijos apie individualią įmonę: jos valdymą, teises, privalumus ir trūkumus plačiau sužinosite apie labdaros fondus ir viešąsias įstaigas. Juridinis asmuo – tai fizinių asmenų grupių (gali būti ir atskiro asmens) turtinių interesų personifikacijos priemonė juridiniai asmenys yra: akcinės bendrovės, žemės ūkio bendrovės, kooperatinės bendrovės, valstybinės įstaigos ir įmonės, visuomeninės oraganizacijos ir panašiai.

Juridinis asmuo – tai fizinių asmenų grupių (gali būti ir atskiro asmens) turtinių interesų personifikacijos priemonė. Juridiniai asmenys yra: akcinės bendrovės, žemės ūkio bendrovės, kooperatinės bendrovės, valstybinės įstaigos ir įmonės, visuomeninės oraganizacijos ir panašiai.

šiame darbe aptarsiu juridinių asmenų įsteigimą, pagrindines jų rūšis ir likvidavimą. Galėsite rasti naudingos informacijos apie juridinių asmenų įsteigimą ir apie jų likvidavimą. Taip pat matysite kokie yra esminiai skirtumai tarp UAB ir ab. Rasite informacijos apie individualią įmonę: jos valdymą, tejuridinio asmens steigėjas gali būti fiziniai ir juridiniai asmenys. Juridinių asmenį gali steigti ir vienas asmuo, pavyzdžiui, akcinė bendrovę, individualia įmonę. Įstatymai gali numatyti atvejus, kai viešajai tvarkai apsaugoti arba taikant atsakomąsias priemones tam tikrų juridinių asmenų steigėju ar dalyviu negali būti užsienio juridinis asmuo ar kita organizacija arba užsienietis. Įstatymuose gali būti numatyti tam tikri reikalavimai, kuriuos reikia įvykdyti steigiant juridinį asmenį ( būti Lietuvos respublikos piliečiu steigiant politinę partiją, dirbti steigiant profesinę sąjungą ir kt. ).

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2011 m.
  • 15 puslapių (3067 žodžiai)
  • Universitetas
  • Wilme
  • Juridinių asmenų rūšys, teisinis režimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Juridinių asmenų rūšys, teisinis režimas. (2011 m. Spalio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/juridiniu-asmenu-rusys-teisinis-rezimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:43
×