Juridinių asmenų turtas


Privatus turtas referatas. Juridinio asmens turtas. Juridinio asmens turtas referatas. Valstybes ir savivaldybes imones kursinis. Valstybes istaigos kaip juridiniai asmenys kursinis. Turtas referatas. Komercinis imoniu steigimas ir likvidavimas referatas.

Teisės referatas. Įvadas. Juridiniai asmenys. Juridinių asmenų turtas. Mirusio fizinio asmens mokestinės prievolės vykdymas. Juridinių asmenų bankrotas. Bendrovės turtas. Juridinio asmens finansiniai metai. Juridinių asmenų atsakomybė pagal prievoles. Nesąžiningi juridinio asmens veiksmai. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Juridiniai asmenys turtą valdo, naudoja ir juo disponuoja nuosavybės ar patikėjimo teise. Turtas, kurį juridinis asmuo valdo, naudoja ir juo disponuoja patikėjimo teise, priklauso juridinio asmens steigėjui ar dalyviui nuosavybės teise. Atkreiptinas dėmesys, kad anksčiau galiojęs ck individualioms (personalinėms) įmonėms nesuteikė juridinio asmens statuso, o galiojantis ck individualias įmones priskiria juridinių asmenų ratui. Darbo objektas: juridinių asmenų turtas. Darbo tikslas: išanalizuoti juridinio asmens turtą. Išsiaiškinti juridinio asmens ir juridinio asmens turto sąvokas. Nustatyti civilinę atsakomybę pagal juridinio asmens prievoles. Apibūdinti valstybės ir savivaldybių įmonių turtą. Juridiniai asmenys gali būti skirstomi remiantis įvairiais kriterijais. Pagal veiklos pobūdį jie gali būti skirstomi į įmones, įstaigas ir organizacijas; pagal veiklos sritį – į juridinius asmenis, užsiimančius ūkine komercine veikla, viršuoju administravimu, kultūrinė, socialinė, švietimo, mokslo, sportinė ir kitokia veikla. Pagal turtinės atsakomybės apimtį – į ribotos ir neribotos civilinės atsakomybės asmenis.

Prie viešųjų juridinių asmenų priskiriamos valstybės įmonės, savivaldybės įmonės, biudžetinės įstaigos, viešosios įstaigos, labdaros ir paramos fondai, visuomenės organizacijos, politinės partijos, profesinės sąjungos, asociacijos ir panašiai.

  • Teisė Referatai
  • 2012 m.
  • Jurate
  • 14 puslapių (3009 žodžiai)
  • Kolegija
  • Teisės referatai
  • Microsoft Word 23 KB
  • Juridinių asmenų turtas
    10 - 2 balsai (-ų)
Juridinių asmenų turtas. (2012 m. Kovo 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/juridiniu-asmenu-turtas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:25