Jūriniai protestai ir notisai


Teisės skaidrės. Jūriniai protestai ir notisai. Tikslas Išnagrinėti jūrinio protestų ir notisų dokumentus. Darbo tikslas, uždaviniai. Jūrinis protestas – tai specifinis teisinis dokumentas. Jūrinio protesto esmė. Jūrinių protestų atsiradimą skatino kapitonų papročiai pasakoti suinteresuotiems asmenims apie krovinių praradimą audroje. Jūrinio protesto atsiradimas. Išsaugoti kiek įmanoma tikslesnę informaciją apie įvykio aplinkybes. Jūrinio protesto tikslas. Laivų susidūrimas, gelbėjimas jūroje, išsiliejusi nafta, padaryta žala jūrų laivams. Įvykiai, dėl kurių sudaromas protestas. Yra keletas reikalavimų proteste turi būti aprašytos avarijos aplinkybės bei veiksmai. Jūrinio protesto taikymo forma. Jame turi būti nurodoma, kad kapitonas bei įgula padarė viską. Du egzemplioriai pateikiami dokumentai protesto pareiškimas. Jūrinio protesto Akto apiforminimo tvarka. Jūrų pranešimai (notisai) - informaciniai pranešimai. Jūriniai notisai. Notisai yra skelbiami. Jūrinių notisų pateikimo forma. Yra dvi rūšys jūrinių pranešimų pastabos, dabartiniai notisai. Jūrinių protestų esmė yra teisinis problemų sprendimas jūroje. Išvados.


Tikslas: Išnagrinėti jūrinio protestų ir notisų dokumentus. Uždaviniai: Įvertinti jūrinių protestų ir pranešimų esmes. Išanalizuoti šių dokumentų teigiamus aspektus. Pateikti protestų bei pranešimų taikymo formas.

Du egzemplioriai; pateikiami dokumentai: protesto pareiškimas, liudijimas, laivo žurnalo faktiniai duomenys; dviejų žmonių parodymai.

Jūrų pranešimai (notisai) - informaciniai pranešimai, išduoti skelbti svarbią saugos, reguliavimo ir kitą svarbią informaciją, susijusią su jūrų reikalais.

Notisai yra skelbiami laikraščiuose, jūrų interneto svetainėse ir taip pat platinami atitinkamose su jūra susijusiose organizacijose, todėl jų skelbimo forma yra laisva.

Jūrinių protestų esmė yra teisinis problemų sprendimas jūroje, bet kokiais atvejais. Jie yra reikšmingi dokumentai, naudojami nuolat laivo plaukimo bei stovėjimo atvejais.

  • Teisė Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Mentex
  • 14 puslapių (334 žodžiai)
  • Teisės skaidrės
  • MS PowerPoint 545 KB
  • Jūriniai protestai ir notisai
    10 - 3 balsai (-ų)
Jūriniai protestai ir notisai. (2015 m. Lapkričio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/juriniai-protestai-ir-notisai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:24