Jūrų ir vandenynų vanduo


Jūrų ir vandenynų vanduo. Pamokos uždavinys. Vandens temperatūra. ir druskingumas. Druskingumas. Vandens temperatūra. Palyginkime. Pamokos uždavinys. Nerimstantis vandenynas. /potvyniai ir atoslūgiai srovės/. Pamokos uždavinys. Potvyniai ir atoslūgiai. Potvynis ir atoslūgis. Vandenynų srovės ir pastovūs vėjai. Vandenynų srovės. Ką mes sužinojome? Pamokos uždavinys. Cunamis. Didžiausia cunamio banga.

Naudojantis vadovėliu ir matyta vaizdine medžiaga, dirbant individualiai, paaiškinti pasaulio vandenyno druskingumo ir temperatūros kaitos priežastis.

Kodėl vandenynų vanduo sūrus? 2. Kodėl nevienodas pasaulinio vandenyno druskingumas? 3. Kuo matuojamas vandens druskingumas? Promilės sąvoka.

Vandens druskingumas priklauso: Nuo ištirpusių druskų kiekio vandenyje Nuo įtekančių upių, ledo tirpsmo vandenų Kritulių kiekio Geografinės platumos.

Promilės savoka Žymėjimas Ką rodo promilė? Vidutinis pasaulinio vandenyno druskingumas.

Nuo ko priklauso vandens temperatūra? Kaip ji kinta?

Naudojantis vadovėliu ir matyta vaizdine medžiaga, dirbant individualiai, paaiškinti pasaulio vandenyno vandens druskingumo ir temperatūros kaitos priežastis.

Naudojantis vadovėliu, žemėlapiu ir matyta vaizdine medžiaga, dirbant individualiai, nusakyti potvynių, atoslūgių, šiltų ir šaltų srovių susidarymo priežastis.

Kas yra potvynis ir atoslūgis? Kas sukelia potvynius ir atoslūgius? Kaip vyksta potvynis?

Vandenynų srovės. Kas tai? Kokia jų kilmė? Kaip jos skirstomos ir kaip išsidėsčiusios? Pateikite šiltų ir šaltų srovių pavyzdžių.

Namų darbai Pratybų sąsv. 8 psl. 13 užduotis.

Kas sukelia potvynius ir atoslūgius? Kaip susidaro srovės? Kaip skirstomos srovės?

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1794 KB
  • 2014 m.
  • 30 puslapių (415 žodžiai)
  • Gražina
  • Jūrų ir vandenynų vanduo
    10 - 4 balsai (-ų)
Jūrų ir vandenynų vanduo. (2014 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/juru-ir-vandenynu-vanduo.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 02:17
×