Jūrų sektoriaus aprūpinimas specializuotais rūbais verslo planas


Verslo plano santrauka. Įmonės UAB ,,maritimetexsa“ charakteristika ir veiklos esmė. Įmonės veiklos tikslai ir strategija. Įmonės UAB ,,MaritimeTexsa“ PEST ir SSGG  analizė. UAB ,,MaritimeTexsa“ SSGG  analizė. Paslaugų tiekimo procesai. Įmonės organizacinė valdymo sruktūra. Investicijų poreikio ir finansavimo šaltinių analizė. Lėšų poreikis įmonės plėtrai bei prognozuojami pajėgumai. Prognozuojami pajėgumai ir pajamos. Prognozuojamas įmonės gyvavimo ciklas. Tiesioginio darbo biudžetas. MaritimeTexsa“ papildomų sąnaudų biudžetas.


UAB ,,MaritimeTexsa“ buvo įkurta 2017 metų sausio  mėnesį. Įmonė nepasižymi kaip didelė įmonė. Kadangi ši bendrovė savo veiklą pradėjo vykdyti visai neseniai, verslo plane analizuojama jos būsima situacija ir perspektyvos ateityje. Kokybiškas darbas, kvalifikuoti darbuotojai vos per keturis mėnesius jau sukėlė gan nemažą susidomėjimą jūrų sektoriuje. Todėl galime teigti,kad sėkminga pradžia prognozuoja stabilų įsitvirtinimą pradiniame verslo etape. ,,MaritimeTexsa“ orientuojasi, tiek į užsakovų užsakymus Lietuvoje, tiek užsienyje. Įmonės pagrindinė veiklos sritis-  aprūpinti jūrų sektorių specializuotais darbo kostiumais, batais, pirštinėmis. Taip pat įmonė specializuojasi į logotipų kūrimą ir drabužių ženklinimą pagal užsakymą. Šiuo metu įmonėje dirba penki darbuotojai, bet ateityje numatomas pardavimų apimties augimas, kuris lems darbuotojų didėjimą. Planinis pajėgumas pirmaisiais metais nėra ypač didelis. Numatoma priimti 270 užsakymų, iš kurių įmonė gaus 92500 eurus. Vieno užsakymo vertė sudarytų maždaug 342 eurus. Atsižvelgiant į šio verslo plėtros galimybes, galima tikėtis dar didesnio susidomėjimo ateityje, o tai įmonei suteiks galimybes didinti siūlomų paslaugų pasirinkimą ir efektyviau prailgint verslo gyvavimo ciklą didint pardavimų apimtis.

Įmonė UAB ,,MaritimeTexsa“ buvo įsteigta siekiant įgyvendinti pagrindinius tikslus t.y nesant dideliam konkurencingumui Lietuvoje ,tačiau didėjant jūrininkų darbo drabužių bei priemonių(specializuoti darbo kostiumai, batai, pirštinės, logotipai) paklausai – tai puiki galimybė pelningai vykdyti įmonės veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir pritraukti kitų šalių užsakovus ir veiklą vykdyti tarptautiniu mastu.

Sklandžiai, greitai bei kokybiškai aprūpinti visais jūrininkų darbo batais, darbo drabužiais, darbo pirštinėmis.

Kuriant įmonės valdymo strategijas ar specialius rezultato vertinimo modelius plėsti įmonės veiklą.

Įmonė UAB ,,MaritimeTexsa“ išskyrė pagrindinius veiklos strateginius tikslus, kurie padėtų siekti veiklos efektyvumo didinimo.

Operatyvumas – greitas ir tikslus reagavimas atsižvelgiant  į vartotojų poreikius.

Konstruktyvus ir draugiškas bendradarbiavimas su klientais. Toks bendradarbiavimo modelis UAB ,,MaritimeTexsa“ leidžia pasiekti geriausius rezultatus.

Atlikus SSGG analizę, išsiaiškinta kokios yra įmonės stipriosios pusės - strategiškai palanki padėtis leidžianti kvalifikuotiems darbuotojams pateikti kokybišką produkciją į rinką. Bendrovės silpnybių konstatavimas ,tai nėra nesėkmingos veiklos ženklas , o būtent parodo į ką turi būti atkreiptas dėmesys ir su kuo kovoti. Galimybės parodo UAB ,,MaritimeTexsa” kelius,kuriais įmonė galėtų sekti, o grėsmės parodo tai ko reiktų vengti bei ieškoti būdų kaip apsisaugoti.

  • Microsoft Word 108 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2264 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Jūrų sektoriaus aprūpinimas specializuotais rūbais verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Jūrų sektoriaus aprūpinimas specializuotais rūbais verslo planas. (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/juru-sektoriaus-aprupinimas-specializuotais-rubais-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 21:31
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo