Jūrų srovių įtaka transporto veiklai


Ižanga. Srovių susidarimas. Srovių poveikis žemės klimatui. Žemynai formuoja sroves. Srovės sukuria gausiausias pasaulio žvejavietes . Ramiojo vandenyno sardinės. Srovės gali pakeisti klimatą. Kartu su golfo srove plaukia laivai. Srovės pavojai. Srovių įtaka transporto priemonėms. Įtaka kroviniui ar keleiviams. Baltijos jūros srovės. Klaipėdos jūrų uoste laivai švartuosis saugiau. Modernus ultragarsinis srovių matuoklis. Laivai gauna informaciją apie sroves. Įdomu tai kad Vėžliai keliauja kartu su srove. Išvados. Literatūros šaltiniai. Klausimai. Atsakymai.

Golfo srove padeda laivams sueikvoti kuro, nes laivai plaukia kartu su srove, ji tiesiog juos neša ta kryptimi kuria yra nustatytas maršrutas. Tačiau būna atveju kai laivai turi plaukti prieš srove tada jiems tenka sueikvoti daugiau kuro ir prieš srove plaukti yra pavojingiau.

Srovės yra labai pavojingos, nes jie sukelia labai didelius klimato pokyčius. Srovės formuoja rukus, atneša didelius kritulius, sukelia uraganus, viesulus ir kitus pokyčius kurie yra labai pavojingi laivybai, nes dėl ruko yra labai prastas matomumas todėl kartais laivai yra priversti keisti maršrutą arba laukti kol praeis rūkas, lietus arba kiti gamtos pavojai.

Srovės yra pavojingos transporto veiklai nes gali įvykti visokiausiu katastrofu.

Pietų Korėjos kelto tragedija sukelta dėl srovės kaltės.

Kaip jau žinoma kad srovės taip pat yra pavojingos ne tik laivams , bet ir juose esamam kroviniui ar keleiviams, todėl niekada nežinai kas gali atsitikti.

Apvirtęs tanklaivis, manoma kad dėl srovės kaltės.

Kokios yra srovės? Kokias gerybes atneša srovės? Ar srovės yra pavojingos? Ar srovės sustoja?

Srovės būna šiltos ir šaltos. Sardinės Srovės taip pat yra pavojingos. Srovės niekada nesustoja.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 4629 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1014 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vladislav
  • Jūrų srovių įtaka transporto veiklai
    10 - 10 balsai (-ų)
Jūrų srovių įtaka transporto veiklai. (2015 m. Rugsėjo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/juru-sroviu-itaka-transporto-veiklai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:07
×