Justinas Marcinkevičius biografija ir kūryba


Justino marcinkeviciaus biografija. Justinas marcinkevicius referatas. Justinas marcinkevicius skaidres. Justino marcinkevičiaus biografija ir kūryba. Justinas marcinkevicius nuopelnai. Justino marcinkeviciaus nuopelnai. J marcinkevicius biografija. Justinas marcinkevicius nusipelnes. Marcinkeviciaus biografija. Justino marcinkeviciaus nuopelnai lietuvai.

Šiandieninėje visuomenėje vertybės tokios kaip tėvynė, pagarba savo šaliai, meilė visai savo tautai yra ne tik pamirštos, bet jau ir praradusios savo taurumą ir nešamą gėrį, todėl prisimindami savo tautinius poetus ir skaitydami jų kūrybą, mes galime atnaujinti savyje meilę tėvynei, taip įprasmindami savo būtį. Justinas marcinkevičius yra be galo nusipelnęs lietuvai, ne tik savo tautinę sąmonę keliančiais eilėrašiais ir dramomis, kuriose apmąstomas skausmingas lietuvos valstybės susidarymo ir susivienijimo etapas, bet ir kaip kovo. -osios akto signataras. Justino marcinkevičiaus kūryba gali būti tarsi gyvosios tautos sąmonės simbolis, nes jis, būdamas tautos dalimi ir tautos balsu, nekreipė dėmesio į sovietmečio draudimus ir teigė humanistinio žmogaus idėją. Todėl nusprendusi rašyti apie mūsų tautinį poetą net neabejoju, kad tau bus naudinga ir man, kaip augančiais ir besiformuojančiai asmenybei, nes kiekvieną lietuvį turėtų dominti tos asmenybės ir žmonės, kurie yra neabejotinai nuspilnę lietuvos literatūrai, kuri be šios įstabaus poeto neturėtų gilių ir tautinį sąmoningumą keliančių kūrinių.
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (903 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Justinas Marcinkevičius biografija ir kūryba
    10 - 1 balsai (-ų)
Justinas Marcinkevičius biografija ir kūryba. (2012 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/justinas-marcinkevicius-biografija-ir-kuryba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 02:32
×