Justinas Marcinkevičius referatas


J marcinkevicius prisipazinimas. Justinas marcinkevicius skaidres. Pušis kuri juokėsi hamletas. J.marcinkeviciaus eilerastis prisipazinimas. Justinas marcinkevicius eilerastis pripazinimas. Referatas apie justinas marcinkevicius mazvydas. J.marcinkevicius pripazinimas. Justinas marcinkevicius skaidres ppt. Justinas marcinkevicius kurybos bruozai.

Justino Marcinkevičiaus biografija ir kūrimas. Justinas Marcinkevičius poetas, dramaturgas, vertėjas, lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys. J. Marcinkevičiaus kūrybos ir paties jo asmens populiarumas paskutiniais sovietmečio dešimtmečiais buvo beveik visuotinis ir niekieno neginčijamas. Akivaizdu, kad justinas marcinkevičius nuo pat savo kūrybinio kelio pradžios siekė skaitytojų meilės, pripažinimo. Apysaka anais laikais buvo labai populiari ir traktuojama kaip modernus literatūros kūrinys. Kartais išsakoma asmeniniais atsiminimais grindžiama nuomonė, kad skaitytojai apysakos "pušis, kuri juokėsi" neigiamus personažus. Maždaug nuo septintojo dešimtmečio vidurio just. Marcinkevičius rašė ne sovietinei konjunktūrai paklūstančius dalykus. Tačiau pačiai poezijai siekimas užkariauti kiek galima platesnės auditorijos dėmesį toli gražu ne visada išeina į sveikatą. Tautosaka – viena esminių poeto kūrybos atramų, iš liaudies dainos jis perima deminutyvines formas, melodingą intonaciją, poeto santykis su liaudies daina. Populiarioji patriotinės just. Marcinkevičiaus lyrikos dalis irgi atitiko masinės sąmonės stereotipus. Totalitarinėje šalyje gyvenantys žmonės jautė tikrų jausmų stygių, todėl noriai, kartais ir su ašaromis akyse klausydavo jausmingų just. Marcinkevičiaus eilių ar skaitydavo jo knygas. Be abejo, negalima teigti, kad visa just. Marcinkevičiaus kūryba traktuotina kaip masinės kultūros dalis.
  • Microsoft Word 236 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (1844 žodžiai)
  • Mokykla
  • Justina
  • Justinas Marcinkevičius referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Justinas Marcinkevičius referatas. (2013 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/justinas-marcinkevicius-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 02:13
×