Justinas Marcinkevičius tezės


Kaip mazvydas supranta gyvenimo prasme? (j.marcinkevicius). Gyvenimas malonumų indas pripildytas. Justinas marcinkevičius mažvydas citatos. Marcinkevicius mazvydas citatos. Kada gyvenimas praranda prasmę j.marcinkevicius. Marcinkeviciaus "mazvydas" citatos. Justinas marcinkevičius apie žmogų. Tėvyne tezes. Kaip mazvydas supranta pareiga. Pareiga ar malonumai.

Žmogus. Tėvynė-gamta. Gyvenimo prasmė. Įvairios mintys. Justino marcinkevičiaus tezės. Žmogus - kaip raidė knygoje, kurios pavadinimas - žmonija. Tiktai pažindami raides, pradedame skaityti. Žmogus negali suvokti nebūties - todėl, kad jis yra būtis. Tragiškiausias žmogaus būties aktas - mirtis. Žmogus įgyja vertę, tiktai realizuodamas savo kūrybinį ir moralinį turinį. Nereikia dievinti žmogaus - tai jį demoralizuoja, paralyžuoja moralines ir kūrybines pastangas, t. Y. Nužmogina jį. Kiekvienas supranta žmogų tik tiek, kiek randa savyje, kiek turi savyje. Visas mūsų gyvenimas - lėtas to kažką žinojau prisiminimas. Gyvenimas amžinai ką nors įgyja ir ką nors praranda. Gyvenimas - malonumų indas, pripildytas kartaus pareigos ir atsakomybės gėrimas. Niekada ne per vėlu gyventi. Vienas dalykas - žinoto, kitas - gyventi. Žinoti galima daug ką, gyventi nedaug kuo, galbūt tik tuo vienu. Meilė - tai du sujungti delnai, o gurkšnis tarp jų: gyvenimas. Supraskime gyvenimą kaip pareigą: kaip žmogaus pareiga žmogui, jo pareigą visuomenei, kaip pareigą tautai. Visas gyvenimas yra kažko laukimas.
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis
  • Mokykla
  • Medeina
  • Justinas Marcinkevičius tezės
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Justinas Marcinkevičius tezės. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/justinas-marcinkevicius-tezes.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 03:42
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo