Justino Marcinkevičiaus eilėraštis Lopšinė gimtinei ir motinai


Lopsine gimtinei ir motinai analize. Lopšinė gimtinei ir motinai eilerascio analize. Lopsine gimtinei ir motinai interpretacija. Justinas marcinkevicius lopsine gimtinei ir motinai analize. Marcinkevicius lopsine gimtinei ir motinai analize. Justinas marcinkevicius lopsine gimtinei ir motinai interpretacija. Justinas marcinkevicius lopsine gimtinei ir motinai. Justinas marcinkevicius lopsine gimtine ir motinai. Justinas marcinkevicius "lopšinė gimtinei ir motinai" analize. Lopsine gimtinei ir motinai anal.

Justino Marcinkevičiaus eilėraštis ,,Lopšinė gimtinei ir motinai” parašytas 1981 metais kalba apie nuostabų jausmą- meilę gimtai žemei, tėviškei, kuri šiame eilėraštyje pavadinama mama. Tai epitetas, asocijuojamas su tyrais ir pačiais tikriausiais jausmais, norint perteikti savo išgyvenimus, rūpesčius. Antras kūrinio stulpelis aprėpia Lietuvos istoriją. ,, Kiek rovė — neišrovė. Kiek skynė — nenuskynė. “ – tačiau antroje posmo dalyje akcentuojama, jog pergalės buvo pasiekta remiantis meile vienintelei ir didžiai mylimai Tėvynei, kuri skatina brolybę, meilę, vieningumą. ,, Todėl, kad tu — šventovė. Todėl, kad tu — tėvynė. ”.
  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (219 žodžiai)
  • Tatiana
  • Justino Marcinkevičiaus eilėraštis Lopšinė gimtinei ir motinai
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Justino Marcinkevičiaus eilėraštis Lopšinė gimtinei ir motinai. (2014 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/justino-marcinkeviciaus-eilerastis-lopsine-gimtinei-ir-motinai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 11:51
×